HP Pavilion g6 Çift Ekran Kartı Sorunu

SqueL

Üye
28 Tem 2012
103
0
Selam arkadaşlar. Bilgisayarım 3 hafta önce çöktü. Bilgissayarcıya ***ürüp Windows 8 32 BİT Yüklettim. Formattan sonra bilgisayarın ekran kartının değiştiğini gördüm.

Bilgisayarımın asıl ekran kartı

AMD RADEON HD 6470M Olması gerekirken ;

ananbabanb.png

Resimdeki gibi sarı ile çizdiğim ekran kartı eklendi diğer ekran kartı çıkarılmış. Fakat bu bilgisayardan ekran kartı sökülemiyor yani bilgissayarcı çalmış olamaz. Ben HD 6470 Olanını kullanmak istiyorum ne yapmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

HP Pavilion g6 1085 et

500 GB HDD
4 GB RAM
2 GB ATI EKRAN KARTI
1.80 Ghz AMD 4 Çekirdek İşlemci

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.