HTML için pekiştirme projesi lazım

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
Çok kısa süre içinde Codecademy'deki HTML & CSS kursunu bitiricem ama tabi onu bitirince tam olarak öğrenmiş olmuyorsun, pekiştirmek lazım... Bana böyle pekiştirmek için proje örnekleri falan olan bir site önerebilecek var mı?
Teşekkürler.

denetimci2

Üye
5 Ocak 2016
241
1
kardeşim öyle değilde kendin kod yazarak hatırla bak ben sadece internetten öğrendim. html,css,php,mysql,javascript(js bilmiyorum denecek kadar az) ama kardeşim script && templates bölümüne bak en çok görüntüleme olanlar benim. en çok 4.100 var oda benim scriptim. Hacker11548 benimde malesef forumdan uzaklaştırıldım :( güven bana sık sık script yazınca aklında kalıyor..

DarknessGuardian

Katılımcı Üye
29 Ağu 2015
728
0
kardeşim öyle değilde kendin kod yazarak hatırla bak ben sadece internetten öğrendim. html,css,php,mysql,javascript(js bilmiyorum denecek kadar az) ama kardeşim script && templates bölümüne bak en çok görüntüleme olanlar benim. en çok 4.100 var oda benim scriptim. Hacker11548 benimde malesef forumdan uzaklaştırıldım :( güven bana sık sık script yazınca aklında kalıyor..

tamamdır teşekkürler bakıcam

J

josephff

Ziyaretçi

Bu siteyi yeni keşfettim şuan ne ile meşgulsün

z1lo

Üye
16 Haz 2022
53
39
freeCodeCamp, Codecademy(zaten bakacakmışsın) , W3Schools , CodePen bunlara bak. aşağıda da pekiştirmen için sana proje örnekleri buldum.
  1. Sanal bir mağaza oluşturun ve ürünleri HTML kullanarak listeleme ve sepete ekleme işlevleri ekleyin.
  2. Portföy Web Sitesi: Kendi portföyünüzü sergileyen bir web sitesi tasarlayın ve HTML kullanarak projelerinizin açıklamalarını ve örneklerini ekleyin.
  3. Sosyal Medya Profili: Kendi sosyal medya profillerinizi oluşturun ve HTML kullanarak profil sayfasını tasarlayın.
  4. Basit Oyun Sitesi: HTML kullanarak basit bir oyun sitesi oluşturun ve oyunlarınızı listeleme özellikleri ekleyin.
  5. Haber Sitesi: Haberleri, başlıkları ve yazarları HTML kullanarak listeleme ve arama özellikleri ekleyin.
  6. Film veya Müzik Sitesi: Filmleri veya müzikleri HTML kullanarak listeleme ve oynatma özellikleri ekleyin.
  7. Rehberlik Web Sitesi: Bir rehberlik web sitesi oluşturun ve HTML kullanarak kaynakları, dersleri ve araçları listeleme özellikleri ekleyin.
  8. Etkinlik Sayfası: Bir etkinlik sayfası oluşturun ve HTML kullanarak tarihleri, zamanları, konumları ve etkinlik açıklamalarını listeleme özellikleri ekleyin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.