HTML Kodu HK

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0
konu basligi ne yazicagmi bilmedigim icin ozur dilerim oncelikle cok onemli bu konu benim icin

ustlerim bir sitem var token calismiyordu burda bir hocam yardimci oldu kodladi bana
kodu (html) yaptim fakat linki degistremiyoruz
sayfa file:///C:/Users/SOFIA%202/Desktop/token.html
indexime bu linki koydugumda siteme bagalndigimda butona tiklarken sayfaya yonlendirlmesi gerekiyor fakat yonlendirmior hic birsey yapmiyor site.com/token.html yapmalisin denildi nasil yapicam yada bu linki nasil normal bir linke cevire bilirim yardimci olursaniz sevinirim​

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhan468

Üye
13 Şub 2016
115
0
konu basligi ne yazicagmi bilmedigim icin ozur dilerim oncelikle cok onemli bu konu benim icin

ustlerim bir sitem var token calismiyordu burda bir hocam yardimci oldu kodladi bana
kodu (html) yaptim fakat linki degistremiyoruz
sayfa file:///C:/Users/SOFIA%202/Desktop/token.html
indexime bu linki koydugumda siteme bagalndigimda butona tiklarken sayfaya yonlendirlmesi gerekiyor fakat yonlendirmior hic birsey yapmiyor site.com/token.html yapmalisin denildi nasil yapicam yada bu linki nasil normal bir linke cevire bilirim yardimci olursaniz sevinirim​
hangi siteye yukluyorsunuz yani site linki nedir

Insafsizz

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
755
0

goldmen606

Katılımcı Üye
22 Mar 2015
425
1
dostum ben 2 gündür bir hatayı düzelttirmeye çalışıyorum ölmüş resmen herkez yardım etsen ne olacak yani bendeki konum scripti normalde bilgisyardan açıyorum butona basıyorum çalışıyor internete yayınlıyorum butona basıyorum pasif hiç bir işlem yapmıyo sanki butonlarda kod yokmuş gibi

ilkhan468

Üye
13 Şub 2016
115
0
yok o manada demedim zaten link yapisi bastan sona yanlis eger ana dizinde olucaksa file diye ve c diye yazma direk token.html yaz digerlerini sil veya localde calistiricaksanda klasor isminide yaz yani
klasorismi/token.html

KoyuAdam

Kadim Üye
5 Şub 2012
5,873
14
Yahu html içerisindeki adreslerinizi bilgisayar adresi olarak ayarladığınız için sunucuya yükleyince hata çıkıyor. Tüm adresleri sunucuya göre ayarlayın. siteadresi.com/token.html gibi mesela sunucu adresini belirtin.

http://www.siteadres.com/index.html

gibi adres verileceği gibi

sadece "index.html" yazarak da adres girebiliyorsunuz.

--------------------

mesela main klasörü içinde bir css dosyamız olsun bunun adresini şu şekilde ayarlıyacağız sunucuya atarken;

"www.siteadresi.com/main/123.css"

veya

"main/123.css"

olarak girdiğimizde her türlü platformda sorunsuz çalışacaktır.

Kod içindeki tüm linkleri upload ettiğiniz site adresine göre düzelteceksiniz.

Basit bir işlem sadece yeni olduğunuz için biraz kafanız karışabilir. Düzeltirseniz çok rahat anlayacaksınız.

Kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.