HTML upload etme

31 Eki 2015
59
0
Merhaba arkadaşlar bir site'yi flash belleğe atmam gerekiyordu ve forumdan bir arkadaş bunu upload edip indirmemi sağladı. Fakat tekrar bir siteyi flash belleğe atmam gerek ve sürekli yapmanızı isteyemem.Bilen bir kişi nasıl internetsiz bir bilgisayarda açılacak şekilde flash belleğe atabileceğimi öğretebilir mi? dosya.co sitesinde direk url yi upload edip indirmeyi denedim olmadı.Yardımcı olrsanız çok sevinirim.

Hackmanyagi

Yeni üye
7 May 2010
20
0
Şayet sorunuzu doğru anladıysam :
Kaydetmek istediğin sayfa tarayıcıda açıkken "CTRL + S" yaparak ya da
sayfada boş bir yere sağ tıklayarak "farklı kaydet" diyerek internet sayfasını
bilgisayarına kaydedebilirsin. Html dosyasının yanında bir de sayfada kullanılan
resim gibi materyaller aynı isimle seçtiğin konuma klasör olarak kaydedilir.
İnternet olmayan bir bilgisayarda görüntülemek istiyorsan bu klasörü de kopyalaman gerekir.

Son düzenleme:

DeSTuRSuZz_

Kıdemli Üye
10 Ara 2015
3,577
4
Şayet sorunuzu doğru anladıysam :
bilgisayarına kaydedebilirsin. Html dosyasının yanında bir de sayfada kullanılan
İnternet olmayan bir bilgisayarda görüntülemek istiyorsan bu klasörü de kopyalaman gerekir.

Bahsettiği Kişi Benim Arkadaşın Da O İş Öyle Olmuyor. Hani Bunun Css'i Js'i ??

Arkadaşım Googleye WinHTTrack Yazıp Araştırırmısın Kolay Basit Bişey 2 Dakikayı Geçmez Öğrenmen İndir Hemen Hallet İşini :)

Edit: Şans Eseri Girdim Konuya Yanlışlıkla Tıkladım :D

31 Eki 2015
59
0

Dediğini yaptım ve dediğin gibi her dosya ayrı geldi fakat upload ederken hepsini ayrı ayrı yaptı nasıl tek dosya yapıcam. Hepsini tek tek indirip sonra bir klasör haline getirsem açılır mı ?

31 Eki 2015
59
0
Bahsettiği Kişi Benim Arkadaşın Da O İş Öyle Olmuyor. Hani Bunun Css'i Js'i ??

Arkadaşım Googleye WinHTTrack Yazıp Araştırırmısın Kolay Basit Bişey 2 Dakikayı Geçmez Öğrenmen İndir Hemen Hallet İşini

Edit: Şans Eseri Girdim Konuya Yanlışlıkla Tıkladım

Tekrar yardım ettiğin için saol :) Dediğini yapıyım araştıracak kaynak verdiğin teşekkürler :D

Hackmanyagi

Yeni üye
7 May 2010
20
0
Dediğini yaptım ve dediğin gibi her dosya ayrı geldi fakat upload ederken hepsini ayrı ayrı yaptı nasıl tek dosya yapıcam. Hepsini tek tek indirip sonra bir klasör haline getirsem açılır mı ?

Tek dosya halinde gelmez zaten. Bir html dosyası kaydeder ve bu html dosyasına bağlı çalışan resim v.b materyallerin bulunduğu bir klasör gelir html dosyasıyla aynı isimde. Bir yere upload etmek istiyorsan zip'leyip upload edebilirsin.
Yazı içeriği ön planda basit web sitelerinde işini görebileceğini düşündüğüm için bu yöntemi önermiştim ama "EnesBakis" isimli üye daha doğrusunu belirtmiş zaten. Kolay gelsin...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.