HTTP SMS Anonim ID Numarasız Mesaj Göndermek.

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459

Merhaba
Uzun zaman oldu konu açmıyalı
Bir tozunu alalım kategorinin.

Bugün sizinle paylaşmak istediğim bilgiler ve proje var.
Konu HTTP SMS API üzerine.
Not/Böyle bir proje hiç aklıma gelmedi fikir bana ait değil
Ben işimi yaptım sadece.
Alphanumeric Sender ID
Türkçesi Alfasayısal Gönderici Kimliği
SMS GATEWAY Duymuş görmüş olabilirsiniz.
Bilmiyenler için SMS GATEWAY "Bankalar GSM Operatörleri ve Özel şirketler" Bankadan gelen mesajlarınız genellikle
Bankanın ismi ile gelir ve ileti size normal bir ceptelefonundan gelmiyordur ayrıca tek bir tıklama ile gönderilmiyor.
Http den anlaşıldığı gibi bir sunucu aracılığı ile telekomünikasyon hizmeti veren firmaların toplu ileti yöneticisi ile internet bağlantılı mesajlar alıyoruz.
Ülkemizde dahil bir çok ülkede bireysel kullanımı kişisel kullanımı Yasal değildir ve yasaktır.

0545444889* gibi numara yerine
ByzehirxAndroid ismi ile mesaj göndermek istiyorsanız.
Tek çözümü mali siciliniz birazda paranız olmalı.
Gelişen teknolojide çağımızda HTTP SMS API kullanımı sadece şirketlerin kullanimina izin veriliyor.

Sizlere birkaç Link bırakarak merak edenlerin bilgi edinmesi adına paylaşıyorum.
Ben araştırma yaparken bu özelliğin yasaklı olması nedenlerine denk geldim. Dolandırıcılık yapanların halende devam eden bir yöntem olmasida dahil insanlara fake firma isimleri kullanarak dolandırıldığını ögrendim.
Yani internette sınır yok internet uçsuz bucaksız herkez özgür herşey yapılır yaparım diyenler için Devletlerinde kırmızı çizgisi olduğunu gösterebilirim artık.

Arkadaşlar proje sahibine teslim edildigi için
Apk şuan paylaşamıyorum ben APK yasal ve sınırları zorlayarak yapmak zorunda kaldım bazı servisleri temin etsemde inanin burada paylaşıpda ne sizin başınızın yanmasıni nede kendiminkini belaya sokmamak adına paylaşmam. Ama bir yolu bir açığını bulursam açık kaynak paylaşır deneyimlemenizi bilgi edinmenizi isterim...

m/tags/ref_urlencode.ASP

Merhabalar Hocam Biraz Sorularim Varda Biraz Arastirdim Linklere Bastim Bu Program Nasil Kuruluyor Birde Hangi Dil Ile Yazdiniz ? Elinize Saglik

ikigai21

Üye
1 Ocak 2020
63
9
Hiçbir şey anlamadım maalesef siteleri nasıl kullanacağız buradan ya da özelden anlatabilen olursa sevinirim

drjacob

Uzman üye
21 Ocak 2012
1,775
404
localhost

Merhaba
Uzun zaman oldu konu açmıyalı
Bir tozunu alalım kategorinin.

Bugün sizinle paylaşmak istediğim bilgiler ve proje var.
Konu HTTP SMS API üzerine.
Not/Böyle bir proje hiç aklıma gelmedi fikir bana ait değil
Ben işimi yaptım sadece.
Alphanumeric Sender ID
Türkçesi Alfasayısal Gönderici Kimliği
SMS GATEWAY Duymuş görmüş olabilirsiniz.
Bilmiyenler için SMS GATEWAY "Bankalar GSM Operatörleri ve Özel şirketler" Bankadan gelen mesajlarınız genellikle
Bankanın ismi ile gelir ve ileti size normal bir ceptelefonundan gelmiyordur ayrıca tek bir tıklama ile gönderilmiyor.
Http den anlaşıldığı gibi bir sunucu aracılığı ile telekomünikasyon hizmeti veren firmaların toplu ileti yöneticisi ile internet bağlantılı mesajlar alıyoruz.
Ülkemizde dahil bir çok ülkede bireysel kullanımı kişisel kullanımı Yasal değildir ve yasaktır.

0545444889* gibi numara yerine
ByzehirxAndroid ismi ile mesaj göndermek istiyorsanız.
Tek çözümü mali siciliniz birazda paranız olmalı.
Gelişen teknolojide çağımızda HTTP SMS API kullanımı sadece şirketlerin kullanimina izin veriliyor.

Sizlere birkaç Link bırakarak merak edenlerin bilgi edinmesi adına paylaşıyorum.
Ben araştırma yaparken bu özelliğin yasaklı olması nedenlerine denk geldim. Dolandırıcılık yapanların halende devam eden bir yöntem olmasida dahil insanlara fake firma isimleri kullanarak dolandırıldığını ögrendim.
Yani internette sınır yok internet uçsuz bucaksız herkez özgür herşey yapılır yaparım diyenler için Devletlerinde kırmızı çizgisi olduğunu gösterebilirim artık.

Arkadaşlar proje sahibine teslim edildigi için
Apk şuan paylaşamıyorum ben APK yasal ve sınırları zorlayarak yapmak zorunda kaldım bazı servisleri temin etsemde inanin burada paylaşıpda ne sizin başınızın yanmasıni nede kendiminkini belaya sokmamak adına paylaşmam. Ama bir yolu bir açığını bulursam açık kaynak paylaşır deneyimlemenizi bilgi edinmenizi isterim...

m/tags/ref_urlencode.ASP

Eline sağlık.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.