Huawei Port Acilmiyor

20 Ara 2010
59
0
Beyler öncelikle selamun aleyküm hayırlı geceler, saatlerdir uğraşmama rağmen modemden portu açıyorum gereken her şeyi yerine getiriyorum, açılmış mı diye baktığımda hayal kırıklığına uğruyorum, açılamıyor.
Yardımcı olan olmayan, okuyan okumayan herkese saygı ve sevgilerimle.

Twich

Katılımcı Üye
8 Haz 2016
387
0
System32
Öncellikle iyi geceler dilerim arkadaşım şöyle bir şey var modem arayüzünden portu acınca deneme sitelerinde kapalı görünür bunun sebebi daha portu bişi kullanmıyor olmasıdır

20 Ara 2010
59
0
Öncellikle iyi geceler dilerim arkadaşım şöyle bir şey var modem arayüzünden portu acınca deneme sitelerinde kapalı görünür bunun sebebi daha portu bişi kullanmıyor olmasıdır

Öncelikle ilginden dolayı teşekkürü bir borç bilirim, onu da denedim darkcomet programıyla 1604 portunu dinlemeye aldım tekrar denediğim de yine kapalı çıktı

umix94

Katılımcı Üye
1 Ağu 2009
366
0
14
root@world
Dmz yi local ip adresinize yönlendirin güvenlik duvarlarının kapalı olduğundan ve portun dinlendiğinden emin olun gerekirse windows güvenlik duvarına yeni bağlantı kuralı ekleyin.

20 Ara 2010
59
0
Müşteri hizmetlerini aramam sonucunda sorunum yine çözülemedi arkadaşlar, açtıklarını sistemde bir sorun olmadığını söylüyorlar. 2 müşteri hizmetlerinde çalışan kişiyle görüştüm 2 kişiye toplamda 3 kez port açtırdım fakat sorunum yine çözülemedi yardımcı olucak, önerisi olan arkadaşlar rica ediyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.