HWID Ban Yedim Nasıl Kaldıracaz

ronaldo3363

Yeni üye
8 Kas 2008
35
0
Mersin
meraba ben bir oyunda HWID ban yedim, T-Maç programı ile maç adresimi değiştirdim, format attım regeditten HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\IDConfigDB\Hardware Profiles\0001\HwProfileGuid adresinide değiştirdim hayla banlıyım modem üzerinden değil, bizim kuzen bize gelince oynayabildi ben ban yedim oynayamıyorum bu banı kaldıran PBDownForce diye bir program buldum. Bazı arkadaşlar bu programı kullanarak banını kaldırmış ancak bu program windows7 de açılmıyor. Bu programı açma imkanım varmı, oyun banı nereye atmış olabilir. Şimdiden teşekkürler. Oyun infestation survivor stories diye bir oyunun pvpsi adı rigor z.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.