İblisle (Şeytan) Anlaşma

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Herkese Merhaba.Öncelikle Bunu Yapmanızı Kesinlikle Tavsiye Etmiyorum.
Hani Yapsanız Bile Psikolojiniz Bozulabilir :)
Öncelikle Tanıtım Ve Bir Anlaşmanın Resmi;
Şeytan'la anlaşma, Şeytan'la pakt ya da Faust pazarlığı Hıristiyan folklorundaki başlıca ögelerden biri, en iyi örneği Faust efsanesi ve içindeki Mephistopheles olan, Batı kültüründe yaygın bir motiftir. Aarne-Thompson'ın tipolojik kataloğunda, kategori AT 765B'de "Şeytan ile kontrat" olarak yer alır.

Geleneksel Hıristiyanlığın cadılıkla ilgili inançlarına göre bu pakt, kişi ile Şeytan veya diğer bir demon (veya demonlar) arasındadır; kişi, Şeytani bir lütuf karşılığında kendi ruhunu teklif eder. Söz konusu lütuf, hikayeden hikayeye değişiklik gösterir ancak genelde: gençlik, bilgelik, zenginlik veya güç ile ilgilidir. Ayrıca bazılarının bu anlaşmayı, bir karşılık beklemeden sadece Şeytan'ı efendi olarak tanımak için yaptığı söylenmektedir.

800px-Haitzmann_pakt.jpg

Gelelim Nasıl Yapılır Konusuna;
Demonolojinin en ilginç ama rahatsız eden yüzü, insanların şeytanla anlaşma yapmalarıdır. Faust miti bunların en bilinmişidir : Birisinin ruhu karşılığında Şeytan ona zenginlik ya da belli bir süre için güç ihsan eder. Hikayenin bir çok versiyonunda Faust şeytanı kandırır ve ödemeden kaçar. Orijinal hikayede ise şeytan kontratın sonunda Faust'u önce sakatlar sonra da öldürür. Faust'un beyni duvara yapışmış, gözleri ve dişleri yerde cesedi ise dışarda bir gübrelikte bulunur.

çoğu batıl inanca göre cadılar doğa üstü güçlerini şeytanla yaptıkları bir anlaşma sayesinde kazanmışlardır. Mahkemelerde somut deliller arayan savcılar, şeytanla yapılan yasal anlaşmaları araştırmaya 15.yüzyılda başlamışlardır.

Şeytanla anlaşma yapmanın bir çok yolu vardır.

işte ruhunuızu şeytana satmanın bir yolu şöyle:

El değmemiş bir parça parşömen al.

Kendi kanınla şöyle yaz: "YüCE iBLiSE yemin ederim ki, bana tüm verdiklerinin karşılığını yedi yıl içerisinde ödeyeceğim. Şahitliğinde, yemin ediyorum ve imzamı atıyorum."

Kanınla imzala.

Sonra büyülü bir daire içerisinde belgeyi elinde tutarak aşağıdaki duayı ezbere oku:

LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

BEELZEBUB, Prens, Sana da dua ediyorum, teşebbüsümde beni koru.

ASTAROTH, Kont, bana merhametli davran ve YüCE iBLiSiN bana bu gece insan formunda kötü bir koku olmaksızın gözükmesine izin ver, anlaşmamı yapmama izin ver ve ihtiyacım olan hazineye kavuşayım.

YüCE iBLiS, huzurunda yalvarıyorum, ikamet ettiğin yeri bırak, dünyanın neresindeysen gelip benimle konuş, gelmezsen seni Solomon'un Yüce Anahtarı'nın kudretli sözleriyle zorlayacağım, benim anlaşmamı kabul et.

Hemen gel yoksa sana anahtarın kudretli sözleriyle işkence edeceğim!:AGLON, TETRAGRAMMATON, VAYCHEON, STIMULAMATHON, EROHARES, RETRASAMATHON, CLYORAN, ICION, ESITION, EXISTIEN, ERYONA, ONERA, ERASYN, MOYN, MEFFIAS, SOTER, EMMANUEL, SABAOTH, ADONAI. Seni çağırıyorum. AMEN.

iblis geldiği zaman anlaşmayı ona fırlat ve sakın sihirli çemberin içinden ne olursa olsun çıkma.

ünlü Anlaşmalar

ilk şeytanla anlaşma olayı 538de pozisyonu korumak için Theophile'in ruhunu satmasıyla oldu. Efsaneye göre Bakire Meryem anlaşmayı bozması için ona yardım etmiş.

Urban Grandier tarafından imzalanan birkaç anlaşma da yargılanması sırasında kanıt olarak gösterilmiştir. Cornelius Agrippa ve Paracelse, the Papa Leon Le Grand, Honorius ve Sylvestre III, Krallar Marcomir and Henri III.
Şeytanla Yapılan Anlaşmayı Bozmak

St Alphonso Maria de Ligouri'ye göre (1696-1787) şeytanla yapılan bir anlaşmayı kanla imzalanmış olsa bile bozmak mümkündür. Aşağıdaki işlemler yapılmalıdır:

* Bir daha şeytanla anlaşma yapmamaya tövbe et.
* Karanlık sanatlarla ilgili tüm yazıları,tılsımları v.s yok et.
* Yazılı kontrato yak ya da vazgeçtiğini ve pişman olduğunu beyan et.
* Yapabildiğin kadar verilen zararı geri öde.
(Resim Ve Yazılar Farklı Farklı Yerlerden Alıntıdır.Hepsini Araştırıp Birleştirdim.

BrainHackZ

Uzman üye
9 Tem 2014
1,546
24
Acaba Bizim Bi Arkadaşın Ruhunu Versem Parayı Ben Yesem Olurmu :D

Emek Verdiğin İçin Eline Sağlık Uğraşmıssın Fakat Yapılmaması Gereken Birşey Unutmayın ki Dinimizde Büyü Haramdır Şeytanla Anlaşmak Büyüden Farksızdır. ve En Büyük Günahtır.

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
Peki Bir Şey Söylicem Bu Olayı Çökertem Madem Senin Dediğin Gibi Dua Gerekiyoor Yani :LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

ASTAROTH, Kont, bana merhametli davran ve YüCE iBLiSiN bana bu gece insan formunda kötü bir koku olmaksızın gözükmesine izin ver, anlaşmamı yapmama izin ver ve ihtiyacım olan hazineye kavuşayım.

YüCE iBLiS, huzurunda yalvarıyorum, ikamet ettiğin yeri bırak, dünyanın neresindeysen gelip benimle konuş, gelmezsen seni Solomon'un Yüce Anahtarı'nın kudretli sözleriyle zorlayacağım, benim anlaşmamı kabul et.

Hemen gel yoksa sana anahtarın kudretli sözleriyle işkence edeceğim!:AGLON, TETRAGRAMMATON, VAYCHEON, STIMULAMATHON, EROHARES, RETRASAMATHON, CLYORAN, ICION, ESITION, EXISTIEN, ERYONA, ONERA, ERASYN, MOYN, MEFFIAS, SOTER, EMMANUEL, SABAOTH, ADONAI. Seni çağırıyorum. AMEN.

Deki:
:
LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum. Kısmında Bir Hata Var Çünkü İncil İnancına Göre Lucifer Şu Anda Kafese Kaptıldı Tanrıya Karşı Gelidği İçin Bu Durum Nasıl Olacak Burda Bir Hata Var Anlatırsan Sevinirim Hem O Çemberi Üst Düzey Şeytanlar Bozabilir Yani Onun Bir Faydası Yok Tur Eğer İblis Lucifer Dünyaya Gelecek Olursa Kıyamet Başlar O Zaman Michael VB Meleklere Çaprışıak Ne Tuhaf Bir Din Full Aksiyon :D

Protokoly

Uzman üye
28 Tem 2013
1,214
0
İstanbul
Peki Bir Şey Söylicem Bu Olayı Çökertem Madem Senin Dediğin Gibi Dua Gerekiyoor Yani :LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum.

Deki:
:
LUCIFER, imparator, Tüm isyankar Ruhların Efendisi, yalvarıyorum YüCE EFENDiYi çağırmamı mümkün kıl - ben onunla bir anlaşma yapmayı arzuluyorum. Kısmında Bir Hata Var Çünkü İncil İnancına Göre Lucifer Şu Anda Kafese Kaptıldı Tanrıya Karşı Gelidği İçin Bu Durum Nasıl Olacak Burda Bir Hata Var Anlatırsan Sevinirim Hem O Çemberi Üst Düzey Şeytanlar Bozabilir Yani Onun Bir Faydası Yok Tur Eğer İblis Lucifer Dünyaya Gelecek Olursa Kıyamet Başlar O Zaman Michael VB Meleklere Çaprışıak Ne Tuhaf Bir Din Full Aksiyon :D

:D :D Hiçbir fikrim yok dostum :D Güzel yerden yakaladın ama öyle yazıyordu :D
Ayrıca şöyle bir anlaşma da var
Şeytanla antlaşma

Korkunun Yemini

Gökyüzünün üstündeki yüce yükseklik

Sizin sevgiliniz olmaya yemin ederim

Dünyanın dibindeki cehennem çukuru, son derece sadık olacağıma yemin ederim

Ateşin sürekli değişen güzelliği adına

Denizlerin gücü ve dehşet mucizesi adına

Vaztizlikte bulduğum

Beni bütün güzelliklerden vazgeçirdi

Kanımla "SATAN" a birlik oluyorum

Bütün yalanlar ve kirler ellerimden silinerek

Size, hayvana ve kontrolünüze

Rehin bırakıyorum, vücudumu, aklımı, ve ruhumu.

DrEngerek

Kıdemli Üye
20 Kas 2015
2,344
1
Teşkilat
:D :D Hiçbir fikrim yok dostum :D Güzel yerden yakaladın ama öyle yazıyordu :D
Ayrıca şöyle bir anlaşma da var
Şeytanla antlaşma

Korkunun Yemini

Gökyüzünün üstündeki yüce yükseklik

Sizin sevgiliniz olmaya yemin ederim

Dünyanın dibindeki cehennem çukuru, son derece sadık olacağıma yemin ederim

Ateşin sürekli değişen güzelliği adına

Denizlerin gücü ve dehşet mucizesi adına

Vaztizlikte bulduğum

Beni bütün güzelliklerden vazgeçirdi

Kanımla "SATAN" a birlik oluyorum

Bütün yalanlar ve kirler ellerimden silinerek

Size, hayvana ve kontrolünüze

Rehin bırakıyorum, vücudumu, aklımı, ve ruhumu.

2,Açık Böyle Sadece Meleklere Dua Edebilirsin Bu Duaya Şeytanlar Kulak Asmaz Duyamaz Şahsen İncil Tevrat Kuran Zebur Kitaplarını Okudum Ve Sana Söyleyem Hiç Bir Büyü Sözle Kağıtla Kanla Yada muska ile yapılmaz asıl büyü DUYGU İLE YAPILIR :d

FrOsTeR

Kıdemli Üye
5 Haz 2015
2,022
0
Çemberi nasıl kuracağız? Yapacağımı sanmıyorum ama çok başım sıkışırsa - ki öyle bir durumda bile sanmıyorum - yaparım belki :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.