İlk Grafik Çalışmam

PollyBoLy

Üye
8 Eyl 2016
200
0
Cehennem
ELİM DEĞMEDEN ÖNCE
nEW7ga.jpg

ELİM DEĞDİKTEN SONRA
6mX2av.jpg

Acemiyim Biraz Arkadaşlar Olduğu Kadar Artık :)

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,120
279
9
Nereye !
Bayrak katmanını şeffaflaştırmak yerine arkada ki sis bulutunun içine gömebilir yada bir ışık gibi orada gösterebilirdin. Daha güzel dururdu askerin kollarına da uzman simgesi yapıp Türk yapsan cuk otururdu.

Ayrıca bilindik yani sistemin otomatik attığı yazı fontlarından uzak dur böyle resimlerde ve yazı fontlarını çok fazla büyük ayarlama.
Programa biraz alış elin ve fikrin programda tam otursun güzel şeyler çıkmaya başlar :) :RpS_cool:

İlklere göre çok güzel olmuş kendini daha da geliştirmen ümidiyle. :)

UnaaL

Katılımcı Üye
8 Eyl 2016
331
0
Belirsiz.
hocam varsa elin değmemiş böyle fotoğraflar atabilir misin ? bende kenndimi gliştirmek istiyorum böyle fotolar fazla bulunmuyo :)

Pesirmist

Katılımcı Üye
19 Şub 2016
282
0
Eline saglık usta geliştirirsin kendini mutlaka bende cok iyi degilim fakat arka plandaki asker uymamış bana göre :)
Ama emek var .

Raor

Üye
8 Eyl 2016
161
0
Emeğine sağlık bir an önce photoshop a geçmen dileğiyle ve tasarıma yazdığınız yazılara göz atarsanız eğer " Ş " Harfinin bozuk olduğunu görürsün bu önemli bir şey Türkçe font önemli :) Ama yinede emeğine sağlık Gelişmek senin elinde unutma :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.