İndex'e Müzik Atma

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir
Arkadaşlar merhabalar.Ben ilk indeximi yapıyorum ve dün müzik koydum ama bilgisayarımdan koyduğum için galiba indexi bastığımda çalmadı müzik baya bi araştırdım ama internette sağlam bi kod bulamadım nasıl yapıcam yardım edermisiniz?

'Black-King

Yaşayan Forum Efsanesi
30 Tem 2012
10,353
3
340
İstanbul
Arkadaşlar merhabalar.Ben ilk indeximi yapıyorum ve dün müzik koydum ama bilgisayarımdan koyduğum için galiba indexi bastığımda çalmadı müzik baya bi araştırdım ama internette sağlam bi kod bulamadım nasıl yapıcam yardım edermisiniz?

Örnek Vereyim
Kod:
<embed src="http://youtube.googleapis.com/v/c5l3ulNwsyo&autoplay=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="1" height="1">
Youtube Videosu Misal Bunu İndex'ine Yaz Görünmüyor.
Sadece Arka Planda Takılıyor.
Örnek Hackladığım Site
Buyur Bak Kardeş
Söyle Yaparsan Youtube Videosunu Alırsın.
Video Altında PAYLAŞ Butonuna Bas
Karşına Yine Seçenekler Çıktı Simdi --> Ekle'ye Bas Orada URL Veriyor
İndex'ine Yapıştır. Bitti Gitti
Ne Yani Suanda 1 Teşekkürü Hak Etmedimmi ? :(

tbag123

Katılımcı Üye
13 Eyl 2009
423
0
İzmir

Örnek Vereyim
Kod:
<embed src="http://youtube.googleapis.com/v/c5l3ulNwsyo&autoplay=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="1" height="1">
Youtube Videosu Misal Bunu İndex'ine Yaz Görünmüyor.
Sadece Arka Planda Takılıyor.
Örnek Hackladığım Site
Buyur Bak Kardeş
Söyle Yaparsan Youtube Videosunu Alırsın.
Video Altında PAYLAŞ Butonuna Bas
Karşına Yine Seçenekler Çıktı Simdi --> Ekle'ye Bas Orada URL Veriyor
İndex'ine Yapıştır. Bitti Gitti
Ne Yani Suanda 1 Teşekkürü Hak Etmedimmi ? :(

Teşekkürler kardeş işime yaradı...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.