İndirme Başına Para Kazanın (Yüksek Hız - 1$ Alt Limit)

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Bugün size gerçek bir ek gelir sağlayabilecek siteyi tanıtacağım. Site upload sitesidir ve upload ettiğiniz dosyaları indiren kişi başına para öder. Oldukça iyi sayım ve cpm'si var aşağıda açıkladım. (1 Dolar yapınca ödemenizi hemen alabilirsiniz - geniş ödeme seçenekleri mevcut.)

Gördüğünüz gibi sitenin arayüzü basittir ve para kazanmanın dışında size dosya saklama imkanı verir. Oldukça popüler bulut sistemleri size ortalama 10-20 gb arası depolama hakkı veriyor, File-Upload sitesinde ise bu sayı 117 gb :)

Kaç indirmeye kaç para veriyor?

Site her 500 download'ınıza karşılık size 1 dolar verir (6 tl'ye tekabül ediyor. Amerika-Kanada-İngiltere'de iseniz bu sayı 4 dolar olur.Yani 1k download alırsanız 6-7 dolar (45-50tl kazanırsınız) Bu , diğer upload sitelerine göre oldukça iyi bir rakam. Link kısaltma ile beraber kullanırsanız çok daha karlı bir iş yapmış olursunuz. Zaten ödeme alt limiti de 1$'dır, rahatça ödemenizi alabilirsiniz.

Ödemeyi nereye yapıyorlar?

Açıkçası ödemeyi her yere yapıyorlar :)

(Paypal-Payeer-PerfectMoney-Skrill-Vodafone Kontör-WebMoney-WesternUnion-Bitcoin-Litecoin-Ethereum-Advcash-Payoneer-Moneygram)

Refli Link (Rica ederim :)) )

Refsiz Link

Ödeme Kanıtı

File-Upload'ın 628 sayfadan oluşan dopdolu bir ödeme kanıtı bölümü vardır. Bütün ödemelerini ''payments of proof'' yazan kısımda toplar. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bana ait ödeme kanıtı

6 Dolar kısa sürede yapılabilir.

Refli Link (Rica ederim:)) )

Refsiz Link

Son düzenleme:

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Ama çok fazla değilmi bunun için tanınmış veya programlamayla uğraşıyor olman gerekmiyomu yoksa normal bir kişi bir dosyayı binlerce nasıl indirte bilirki
Ama konu yararlı ellerine Sağlık

Youtube'da ilgi çekici bir oyun videosu çek, bir iki etiket koy alacağın indirme en az 2-3k dostum zaten link kısaltma ile beraber kullanırsan tek bir video ile 60-70 liralar kazanabilirsin.

WASDci

Katılımcı Üye
11 Ağu 2018
411
1
Youtube'da ilgi çekici bir oyun videosu çek, bir iki etiket koy alacağın indirme en az 2-3k dostum zaten link kısaltma ile beraber kullanırsan tek bir video ile 60-70 liralar kazanabilirsin.

Bende onu söylüyorum işte bunu kullanman için biraz tanınman lazım örneğin
287 abonem var benim yüklediğim bir video çok izlenmez ama
aynı videoyu 287bin abonesi olan atarsa trendlere bile girebilir Yani
Bu yöntem en iyi tanınmış kişilerde işe yarar hem link kısalttan hem youtubeden hemde upload dan aynı andan para kazanırsa zengin olur gider 1-2 yıla

erman147

Katılımcı Üye
3 Kas 2013
949
0
YALNIZLIK
dostum taktik vereyim git genel hile paylaşan sitelerden hile indir hileyi forumlarda paylaş detaylı bir şekilde indiriyolar zaten :) birde yazılım dili öğren hack araçlarını burada forumda paylaşırsan indirebiliriz çünkü kendi programın oldugunda link kısaltma falan yapabiliyorsun. :)

Spaax

Uzman üye
9 Ara 2017
1,532
0
Türkiye
İyi bi sayı aslında.
dolarda bizde yüksek yani fazla gelir alırız.
teşekkürler refliden kayıt oluyorum

hectovecto

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,320
3
Bilmem
Hocam Çok Fazla Bu Para Ben Bu Paraya Villa Alırım

Cipsten dolayı yağlı, kola yüzünden ıslak ellerin ile klavyeden insanların bir şeyler kazanmaya çalışmasına laf yapamazsın. Lol oynamaya devam et. 500 indirme başı miktarını söyledik diye sen 500 indirme mi yapacaksın sadece? Çok boş adamsın. 6 doları yapmak birkaç günümü aldı. Sen o para ile internetini ödüyorsun, pardon ödetiyorsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.