İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Haz 2014
184
0
Düzce
#katılıyorum

turkhackteam yardımsever anlayışlı bazı bebeler felan ama genel olarak söylemek gerekirse çok iyi insanlarla dolu bi platform bu zamana kadar birçok konuda yardım aldım zaten genelde yardım konuları açarım :) neyse sanırım bu yeter :) .

JeweLYaziliM

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
384
0
adana
Katılıyorum. Turk Hack Team Sorunlarıma yardımcı olan ve Türkiyenin En Aktif Forum Sitesidir. Her Gün Ziyaret ederim.

cankira

Katılımcı Üye
25 Ağu 2010
264
0
#Katılıyorum

Bazı Teamler Gibi Çocukça Şeylerin Değil de Gerçek Hacklerin Yapıldığı. Ciddi Anlamda Birbirlerine Yardım Eden Üyelerin Olduğu 7 Yıldır Ara Dönemler Hariç Sürekli Gezindiğim Bir Forum Sitesi. Türkiye'nin Sayılı Yararlı, Sağlam Forum Sitelerinden Birisi.

META

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
2,758
2,127
root@M3TA~#
#katılıyorum
Neden THT ? 2011 Senesinde ilgim başladı bu işlere çok forum gezdim en faydalı Forum olarak THT seçtim sebebi ise yardım sever çok olması THT Candır. :)
--Kim kazanırsa Tebrik ederim Sizede Teşekkürler hocam. :)

Jolly Roger

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
414
1
root@jolyrgr
#Katılıyorum
TürkHackTeamin Yeri Bende Çok büyük 2012 den beri bu forumdayım bana çok şeyler kattı Ve gerçekten güzel Bi Aile Ortamı Var Üstlerime PM Attığım zaman kesin dönüş yapılıyor Gerçekten Çok Güzel Bi Sistem Arsenik Ellerine Sağlık Başkanım :)

Criminal^

Uzman üye
22 Eki 2014
1,154
2
Tokyo
#Katılıyorum

TurkHackTeam gerek büyük gerek küçük abilerimize kardeşlerimize olsun gerçekten yararlı bir forum. Benim bile başım sıkıştığında aklıma ilk gelen yer bu forum. Ki bu düşüncenin oluşmasını sağlayan şey de burada gerçekten sorunlarıma çözüm bulabilmem. Son zamanlarda gerek hack olsun gerek yazılım olsun bu konulara pek önem verilmiyor fakat ben üniversite sınavına hazırlanan bir öğrenciyim. 2 ay sonra LYS sınavımı atlattıktan sonra bu forum adına bir çok proje sunacağım bundan herkes emin olabilir. Belki işe yarar belki yaramaz ama emek harcayacağım şeyler olduğuna emin olabilirsiniz. Kopyalama panosu adında bir yazılım yapmıştım fakat tutmamıştı. Kopyaladığınız her şeyi kayıt altında tutan bir program. Ben şahsen kullanıyorum. Sizinde konumu bir incelemenizi tavsiye ederim. İyi Forumlar!

Eyup al

Katılımcı Üye
11 Mar 2016
977
1
batman
#katılıyorum
Türk Hack Team Benim İcin Bir Aile :) Sevgilime Bile Burda Evlenme Teklifi Ettim Ama Ayrıldık :(

Rootcourage

Uzman üye
14 Mar 2017
1,712
1
#Katılıyorum
TürkHackTeam Türkiye'nin en iyi hack platformu diye düşünüyorum ve her konu hakkında bilgi var bilgili insanlar çok saygı sevgi var

ALTAY BEY

Üye
17 Mar 2017
238
0
#Katılıyorum THT benim için çok ayrı biryer burda her dünyadan her karakterde insan var ve burda yaşadığım sorunları vb şeylerimi unutuyorum bu foruma girdiğimde uğraşıcak okucak o kadar çok konu buluyorumki nekadar mutsuz olursam oliyim hemen mutlu oluyorum insanların sorunlarına çare olmaya çalışıyorum THT bir aile ♥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.