İnstagram 50K Takipçi Çekilişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bozbeq

Üye
15 Mar 2017
101
0
#KATILIYORUM
3-4 aydır üye olmadan takip ettiğim forumdur kalite açısından üstüne tanımam :)

LeXuSV8

Üye
14 Şub 2016
126
0
İstanbul
#Katılıyorum

THT bana çok yardımcı oldu herkese çok teşkkür ediyorum şuanlar çok aktif olamıyorum ama artık aktif olucam bende THT' e katkı sağlamak istiyorum.

DarkCAT

Katılımcı Üye
25 Haz 2016
260
0
Mars
#Katılıyorum THT'den bahsetmek gerekir ise,sanaldaki en iyi bilgi platformlarından birisi.

bariszlimek

Yeni üye
24 Eyl 2016
41
0
#Katılyorum burayı çok seviyorum burdaki konuları okurken falan hiç sıkılmıyorum sürekli yeni şeyler öğretiyo bu forum

oSmile

Yeni üye
8 Ocak 2017
7
0
istanbul
#Katılıyorum
TürkHackTeam Ailesini Henüz Yeniyken Birçok Konuda Bana Yardımcı Oldular.Bu Tek Bana Değil Yardıma,Bilgiye ihtiyacı olan kişilerede yardım ettiler.Tek yardımlaşma,Bilgi edinmek için bi forum değil hem öğrenip Hemde gülüp Eğlenebileceğimiz bi forum.
TÜRKHACKTEAM AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

ebug

Yeni üye
18 Şub 2012
36
0
#katılıyorum turkhackteam bu bölümde en iyi türk forumlardan bir tanesi

romedon

Yeni üye
6 Kas 2009
8
0
#Katılıyorum

Gerçek hayatta, girdiğim her ortamda pasif dinleyici olarak kalmamla bilinirim. Bu benim kendi karakterimdir, sıkıldığımdan değil dinlemeyi sevdiğim ve gerektiğinde konuşmayı sevdiğim içindir. Üyelik tarihim bazı şeyler anlam ifade eder diye düşünüyorum. Büyük, küçük herkesin olduğu ve ayrımın yapılmadığı gerçek hayattan farksız huzur ortamıdır benim için. İyi ki varsnıız

PiXeL03

Yeni üye
15 Mar 2017
37
0
#KATILIYORUM TürkHackTeam hakkında düşündüklerim :
Bence ortamı cok iyi anında cevap alıyorum sorunlarımı paylaşıyorum başkalrının sorunlarına yararlı olmyaa çalışıyorum cok yararlı ve aktif bir forum :)

1998ali1998

Yeni üye
31 Mar 2013
17
0
Takipçi almak gibi bir amacım yok lakin thtden çok kez faydalanmık burdan bir teşekkür etmek isterim

hackereo

Üye
24 Ara 2015
141
0
İzmir
#Katılıyorum
Kayıt olduğum güne şükrediyorum. Aile gibi burası istediğiniz her bilgiye ulaşıyorsunuz kafanıza bir şey takıldığınızda hemen sorabiliyorsunuz dertleşebiliyorsunuz. Çok şey öğrendim ben bu forum sayesinde TURKHACKTEAM :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.