instagram begeni

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
İntagram'da beğeni gönderen bildiğiniz site var mı?
Google'da bir çok site'ye baktım giriş yapıyorum ama beğeni göndermiyor devre dışı bırakılmıştır diyor bildiğiniz çalışan beğeni sitesi var mı?

wolf1592

Katılımcı Üye
23 Şub 2012
417
2
Satürn
Üstadım şuan instagram beğeniyi fixlemiş durumda beğeni atsanda düşmüyo

HER TÜRK ASKER DOĞAR !

Anladım bildiğin başka yönten vs. var mı?

dostum öyle sitelere şifre ve kullanıcı adını girme takipçi ve beğeni gönderen bir çok site hesabını çalıyor.

Düşünceniz için teşekkür ederim fake hesabım var onunla giriş yapıyorum.

Son düzenleme:

TRGENERAL

Yeni üye
20 May 2018
4
0
Kardeşim şu anlık nereden baksan smm paneller bile para yüklediğin halde takipçi vs beğeni atılmıyor instagramın şu an tek ugraştığı hile takipçiyi atsan bile direk duşuyor :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.