İnstagram Dava sorunum

gorkem121

Üye
17 Ocak 2016
59
0
Merhaba bundan 1 yil once instagram da kendi hesabimi sattim sattigim kisi hesabi onaylamadigindan dolayi hesap kapanmis kapanmadan dolayi kisi bana ulasamamis ve bu yüzden mahkemeye vermis 210 tl bir miktar gecti aramizda savci cagirdi gittik uzlaşma yapmamizi soyledi bende adamin parasini yatirip fisi savciya verdim dilekceyle birlikte sonrasinda psikolaga gönderdiler ondan sonra durusma oldu devletin verdifi avukat gelmedi davayi acan adamda gelmedi sadece ben gittim ve durusmayi ileri tarihe attilar o zamanda ben gitmedim bu ayin 22 sinde idi ve polis arafi yarin 9 da karakola gelin diye sizce ne olur korkuyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

yasin0233

Katılımcı Üye
5 Eki 2012
569
0
Mersin
anlattıklarına göre bir suçun yok madur olan sen oluyorsun pazartesi ilk işin notere gidip karşı ataga geçmek olsun hakkını ara maduriyetinden dolayı daha fazla para alırsın tabi haklıysan ve davanın üstünde durursan muhtemel kazanırsın...başın belada falanda değil sadece hakkını ara yeter yoksa kazanan o olur

MenaR

Katılımcı Üye
20 Şub 2012
535
0
Duruşmaya mazeretsiz gitmediyseniz ondan çağırıyorlardır korkulacak birşey yok. Sonraki duruşmaya mutlaka gidin yoksa hakimin polis zoruyla getirtme yetkisi var. O da pek hoş olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.