İnstagram Dm video

computers

Üye
12 Haz 2008
73
0
Merhaba arkadaşlar instagram Dmden biri video attığında birkez izleniyor ve siliniyor bunu tekrar izlemenin/açmanın yolu var mıdır forumda aradım bulamadım. Teşekkür şimdiden yanıtlar için

Moderatör tarafında düzenlendi:

C 0 D E R

Katılımcı Üye
21 May 2020
429
2
48
SIFIR6
iPhone için Rocket for instagram kullanıyorum gelen video-fotoğraf ne var ne yok her şeyi sonsuza dek tutuyor namussuz :p android için aero deneyebilirsin var mı öyle bir özellik bilmiyorum ama aklıma ilk gelen o.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.