İnstagram Etkileşim Nasıl Arttırabilirim?

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Merhabalar THT ailesi ufak bir sorum olacak öncelikle kısaca özet geçeyim.

İnstagram'da 10,4k takipçim var. Fakat önceden attığım takipçiler'den dolayı ve pek çevre olmadığı için hesabım aktif değil.

Hesabımdaki gereksiz bana göre çocuksa olan bütün fotoğrafları arşive aldım. Hepsini fitrelere uygun olarak attım. (Fotoğrafçılık) ile ilgileniyorum.

Fakat hesabımdaki resimlerin beğenisi çok az hikayelerime ise 50-60 kişi bakıyor max 80 oluyor. 100'ü görünce ise havalara uçuyorum. Hesabımın aktifliğini nasıl arttırabilirim?

Gt yap demeyin lütfen gereksiz zaman harcamaktan başka bir şey değil. Ve takip ettiğim kişileri takipten çıkartırken program olsa bile zor oluyor.

Yorumlarınızı bekliyorum :D

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN
Keşfete düşmeye çalışın. Keşfete düşmek için hesabınız gizli değil açık olsun. Onun dışında gönderilerde etiketleri kullanın. Fotoğraflarınıza konum ekleyin.

10 Ara 2017
243
0
Rookie
Keşfete düşmeye çalışın. Keşfete düşmek için hesabınız gizli değil açık olsun. Onun dışında gönderilerde etiketleri kullanın. Fotoğraflarınıza konum ekleyin.

Çok teşekkür ederim cevabınız için hesabım açık. Hastag kullanıyorum siteler vasıtası ile güncel popüler etiketleri seçiyorum resimlere uygun olarak. Konum genellikle atıyorum resimlere etkileşim lazım hesaba onuda youtube dan bakayım güzel videolar oluyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.