Instagram Fake Hesap Kim?

27 Haz 2016
192
0
Bana instagram dan fake bi hesapla biri yazdı Seni Seviyorum falan diyo (trol de olabilir ama sanmıyorum) ve üstelik aynı okuldayız ve ekstra benim iki önceki sevgilime kadar bulmuş stalk la (takdir ettim açıkçası).
Diyeceğim şu ben kim olduğunu nasıl öğrenebilirim veya öğrenmek için neler yapabilirim yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Bana instagram dan fake bi hesapla biri yazdı Seni Seviyorum falan diyo (trol de olabilir ama sanmıyorum) ve üstelik aynı okuldayız ve ekstra benim iki önceki sevgilime kadar bulmuş stalk la (takdir ettim açıkçası).
Diyeceğim şu ben kim olduğunu nasıl öğrenebilirim veya öğrenmek için neler yapabilirim yardımcı olur musunuz. Şimdiden teşekkür ederim.

Net cevap BULAMAZSIN! :) Sm olmazsa bulman cok zor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.