İnstagram Fake Script Kurma

Euqh

Uzman üye
29 Tem 2017
1,357
2
Android
Merhaba Değerli Üyeler

Daha Önce Detatli Bir Şekilde Androidden Panel Kurmayi Anlatmıştim.O konuya Gitmek İçin tikla

Kullanacağımiz Programlar

{AndFtp}
tikla

{Rar}
tikla

{Scriptimiz}
tikla

AndFtp Uygulamamiz bize dosyalari sunucumuza yüklememizi sağlıyor.

Rar Bu uygulama ise kullanacağımız scripti rardan çıkarmamizi sağlıyor.

Başlayalim

Bu arada bize hosting ve domain ithtiyacimiz var hali hazirda daha önce bununla ilgili konu açmıştım.

Hosting ve Domain için tikla

Hiç beklemeden bir adet hosting ve domain alin

a1Zlld.png

Dostlar hosting ve domain alma konumda hosting ve domain aldığınızda yukaridaki
gibi hesap bilgileriniz yazar orada gözükmeyen şifreler sizin siteye en başta kayıt olurkenki şifreniz.

Dostlar sizler için yeni bir domain ve hosting alirken farkettimdimki sitenin bana göndereceği mail gelmedi sitemizi değişmek zorunda kaldim yeni sitemiz bize hosting ve domain sağlıyor fakat tek bir domain uzantısı var.Siteye gitmek için tikla

Örnek

nOr02a.png

Sizde benim doldurduğum gibi doldurduysaniz register diyin.

Lb35A1.png

Benim Hesap Bilgilerim. C-panele girmeye gerek yok zaten ftp bilgilerimiz yazıyor yeni bir ftp hesap oluşturmaya gerek yok.

Hesap Bilgilerimiz kalsin şimdilik indirdiğimiz scripti rardan çıkaralim.Bunun İçin Rar uygulamasini Kullanicaz.

Rar uygulamasini açalım

0EDJEB.jpg

Download diyoruz

6JnWNv.jpg

scriptimiz burda üzerine basılı tutuyoruz

vj4W64.jpg

işaretledigim yere tikliyoruz

G9zMmr.jpg

Şifremizi yazip tamam diyoruz.

Scripti Rardan çıkardık

Şimdi ftp hesabimizla andftp ye girelim ve dosyalari sunucuya yukleyelim.

Andftp yi açalım.

PlMJW7.jpg

işaretledigim yere tikliyoruz

BL277D.jpg

Ftp hesap bilgilerimizi yazıyoruz

Örnek ;

y04X4y.jpg

Ve kaydet diyoruz.

Lb35Wz.jpg

Ana ekrana geldi gördüğünüz gibi ve ana ekranimiza gelen klasörun içine giriyoruz.

oO74Mo.jpg

htdocs klasörune giriyoruz.

8Y1RAV.jpg

Buradaki iki dosyanın üzerine bir kez tıklayıp sağ üst köşedeki üç noktaya tiklayip

8Y1RAV.jpg

sil diyoruz

W7Y3N2.jpg

Gördüğünüz gibi silindi.

lO15JX.jpg

İşaretledigim yere tıklayın.

Şimdi sirasiyla işaretledigim gibi yapin

oO74Lm.jpg

kOvy3D.jpg

QVMoXZ.jpg

D7J0Xv.jpg

buraya kadar geldik şimdi sağ üst köşedeki üç noktaya tiklayin.

XP4r23.jpg

Tümünü seç diyelim.

8Y17En.jpg

hepsi işaretlendi şimdi youtube ve beğeni yazan klasörun üzerine basılı tutup tiki kaldirin onlarla bi işimiz yok.

NZERba.jpg

İşaretledigim yere tiklayin ve dosyalari yükleyin.

Yükleme bittiğinde siteniz kurulmuş olacak.

Benim sizlerle beraber kurduğum site tikla

Anlamadığıniz yer olursa öm atabilirsiniz ve istediğiniz konuları ise zm yoluyla bana iletin Hepinize İyi Forumlar

Şimdi dostlar sizden isteğim bu sc yi kurmak yerine başka sc kullanmaniz ben size burada bi temel hazırlıyorum konuda önemli olan birşey öğrenmeniz ben size bu sc yi anlattim siz bunu kurun tikla bunu kurun ki bilginiz pekişsin ve daha iyi anlayin

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.