İnstagram Gizli Hesap Stalklama

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
Merhaba Arkadaşlar, Sizlere İnstagram Gizli Hesap Stalklama Yöntemini Gösterdim..

-Uygulamaya Fake Hesabınız İle Giriş Yapın
-Ve Arama Kısmına Kimi Stalklamak İstiyorsanız O Kişinin Kullanıcı Adını Yazın

Video İle Anlatım:

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=02NJDqial1Y&t=18s"]https://www.youtube.com/watch?v=02NJDqial1Y&t=18s[/ame]

İndirme Linki

Virüs Total

Son düzenleme:
21 Nis 2020
206
20
İndirirken 2 defa düşünün
Otomatik olarak toplanabilecek bilgiler
Hizmetlerimizi kullandığınızda, sizden ve / veya cihazınızdan, aşağıdaki gibi geçerli veri koruma yasaları kapsamında kişisel bilgiler olarak değerlendirilebilecek verileri otomatik olarak toplayabiliriz:
Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili veriler ve analizler;
IP adresiniz ve mobil cihaz tanımlayıcılarınız (cihaz kimliğiniz, reklam kimliğiniz, MAC adresiniz, IMEI gibi);
Cihaz adı ve işletim sistemi, tarayıcı türü ve dili gibi cihazınızla ilgili veriler;
Çerezler ve benzer teknolojilerle topladığımız veriler;
IP adresinize göre geniş coğrafi konum;
Kesin coğrafi konum verileri (GPS, sizin izninizle); ve Uygulama etkileşimi ve kullanım ölçümleri gibi Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili veriler.

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
İndirirken 2 defa düşünün
Otomatik olarak toplanabilecek bilgiler
Hizmetlerimizi kullandığınızda, sizden ve / veya cihazınızdan, aşağıdaki gibi geçerli veri koruma yasaları kapsamında kişisel bilgiler olarak değerlendirilebilecek verileri otomatik olarak toplayabiliriz:
Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili veriler ve analizler;
IP adresiniz ve mobil cihaz tanımlayıcılarınız (cihaz kimliğiniz, reklam kimliğiniz, MAC adresiniz, IMEI gibi);
Cihaz adı ve işletim sistemi, tarayıcı türü ve dili gibi cihazınızla ilgili veriler;
Çerezler ve benzer teknolojilerle topladığımız veriler;
IP adresinize göre geniş coğrafi konum;
Kesin coğrafi konum verileri (GPS, sizin izninizle); ve Uygulama etkileşimi ve kullanım ölçümleri gibi Hizmetlerimizi kullanımınızla ilgili veriler.

Aylardır kendim kullandım, Uygulamaya ztn fake hesapla giriyorsunuz sonra içinden kendi hesabınızı aratıyorsunuz.
Ben kullandım ve hiç bir sorun yaşamadım.

ZVkill3r

Katılımcı Üye
16 Tem 2019
487
50
hocam hem wifi hem mobil veri deniyorum bağlantı hatası veriyor...

Napcaz

Katılımcı Üye
28 Nis 2019
767
773
Cudi
İyi Günler güzel konu, emek var, lakin aklıma takılan bir soruyu size ve bu konuyla ilgilenen hocalarıma sormadan geçemeyeceğim.. müsade ederseniz tabi; webpostegro instagramla kanki mi, yani demek istediğim normalde instagramın özellikle izin vermediği gizli hesap bilgilerini nasıl çekebiliyor bu işin aslı nedir?

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
İyi Günler güzel konu, emek var, lakin aklıma takılan bir soruyu size ve bu konuyla ilgilenen hocalarıma sormadan geçemeyeceğim.. müsade ederseniz tabi; webpostegro instagramla kanki mi, yani demek istediğim normalde instagramın özellikle izin vermediği gizli hesap bilgilerini nasıl çekebiliyor bu işin aslı nedir?

https://www.mertsarica.com/profilime-kim-bakti/

buradan nasıl çalıştığını ve neden bu uygulamanın yapıldığını öğrenirsin :) postegro kullanmayın.

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika

SerdarCoruk

Uzman üye
17 Ağu 2015
1,302
8
127.0.0.1
Linkte yazılan yabancı ülkeden giriş yapıldı kısmına gelirsek, Zaten kendiniz giriş yapıyorsunuz bu yüzden giriş yapıldı diye bildirim gelmesi Tamamen NORMAL, ve uygulamayı bayadır kullanıyorum hiç bir sorunla karşılaşmadım, iyi günler...

gerçekten linkte o kadar mı yazıyor?

Normal şartlarda güvenli mimariye sahip bir uygulama sizin Instagram bilgilerinize erişmek istediğinde yetkilendirme işlemi için Oauth protokolünden faydalanır ve sizden onay ister fakat Web Postegro & Lili uygulamasında kullanıcıdan izin, onay isteyen bir kısım bulunmuyordu. Bu durumda bu uygulamanın gizli profilleri görüntülemeye, profilleri görüntüleyenleri listelemeye imkan tanıyabilmesi için uygulama üzerinden Instagram’a giriş yapan kullanıcılara ait oturum bilgileri ile Instagram sunucularına bağlanıp tüm bu kullanıcılara ait hesapların bilgilerine sürekli erişmesi gerekiyordu. (session hijack) Bu yöntemi izlediğini anlamak için Web Postegro & Lili uygulamasının payingpos[.]xyz adresine cookie parametresi ile gönderdiği oturum bilgilerinin Instagram hesabıma erişme adına yeterli olduğunu anlamak için Burp Suite ile VPN üzerinden bir test gerçekleştirdim. Web Postegro & Lili uygulaması üzerinden Instagram’a tekrar giriş yaparak uygulamanın sunucuya gönderdiği yeni oturum bilgileri ile Burp Suite üzerinden Instagram hesabımın Login Activity sayfasına (https://www.instagram.com/session/login_activity/) istekte bulunduğumda başarıyla sunucudan yanıt alabildiğimi gördüm! Instagram tarafında hesabına bu şekilde erişenleri anlamamın bir yolu var mı diye Login Activity sayfasına tekrar baktığımda maalesef VPN ile yurt dışından yaptığım erişim görünmüyordu!

madem cımbız ile alıyorsun, en sondakini okuman yeterli olacaktır.

Wendy

Yeni üye
29 Kas 2020
33
1
Belçika
gerçekten linkte o kadar mı yazıyor?

madem cımbız ile alıyorsun, en sondakini okuman yeterli olacaktır.

1- Fake Hesapla Girin Diyorum

2- Login Yaptığınızda Kendi Konumunuz Kendi İp Adresiniz Gözükmez, Uygulamaya Göre Ayarlanmış Giriş Gözükür, Örnek İse Bir Bot Paneline Giriş Yap Şüpheye Düşüp Onay İsteyecektir Ve Yabancı Ülke Gözükecek Nedeni İse Paneldeki Giriş Ayarı...

3- Kendimde Kullandım Ve Bir Kaç Arkadaşımda Kullandı Hiç Bir Sorun Yaşamadık.

4- Virüs Olduğunu Düşünüyorsanızda, Uygulamayada Tarayıcı Üzerinden Giriliyor, İnternet Sitesine Giriş İle Virüs Kapılsaydı Tüm İnsanların Verileri Çoktan Çekilmişti, Şimdi Diyeceksin İP Adresimiz Çekiliyor, Her Sitede Çekiliyor Örneğin Form Sitelerinde Üye Olan Herkesin İpsi Gözüküyor, O Zaman Kimse Form Sitelerine Üye Olmasın...

Not: Zorla Girin Demiyorum Güvenmeyen Girmez, Hesabınız Çalınmasın Diyede Fake Hesap Diyorum...

Başarılı Şeyleri Kötülemekten Vazgeçin, İyi Günler...

Son düzenleme:

Vepers

Kıdemli Üye
26 Ara 2015
2,297
30
21
İstanbul
Havuz mantığı ile çalışıyor
login olan kullanıcının hesabında bulunan tüm fotoğrafları kendi veritabanlarına kaydediyor. takip ettiğiniz tüm kullanıcılarında fotoğraflarını kaydediyorsa, adamlar bir login olduğunuz da müthiş bir veri elde ediyor.

ardından hesabınız gizli olsa bile profilide ki resimlere ulaşmış gibi birilerine sunabiliyor. sanıyorum ki bir kez login yaptıktan sonra bir daha uygulamaya girmezseniz, birinin profiline bakmazsanız güncel profilinize ulaşamıyor. çünkü instagramdan bi uygulama izni istemiyor. hareket ederseniz profilinizi sürekli kontrol ediyor, yeni fotoğrafları ve hikayeleri indiriyor.

kısacası uygulamayı kullanmamış birinin gizli profilini göremezseniz. adamlar size gizli hesapları göstermeyi vaat ederken aslında sizin gizli profilinizi herkese açıyor

edit: uzun süre sonra gelen edit. adamlar muhtemelen giriş yaptıktan sonra oturumunuzu kaydediyor. yukarı yazdıklarım pek geçerli değil. birinin hesabı henüz public edilmemişse ve görmek isteyen biri varsa sizin oturumunuzu kullanarak gösterilmek istenen kişinin profilindeki herşeyi listeliyor. ilk başladıklarında sadece fotoğrafları gösteriyorken artık hikayeleri felanda gösteriyorlar. bildiğin kod yazıp, emek harcayarak geliştiriyorlar :)

ayrıca resmi bir şirket olmadığı için sitelerinden benim hesabımı kaldırın desenizde kâle almıyorlar. google play store'dan google uygulamayı kaldırdı ama webpostegro.net üzerinden devam ediyorlar.

hesabınızı kaldırmak için para istiyorlar. resmen siber zorbalık yapıyorlar. tabi parayı aldıktan sonra kaldırırlar mı orasıda meçhul. instagramın da bu konuda yapacak hiç birşeyi yok. sonuç olarak şifrenizi giriyorsunuz.

azalarak kaybolmaları dileğiyle..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.