Çözüldü instagram hesabım çalındı nasıl geri alabilirim?

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Kız arkadaşımın instagram hesabı bu sabah böyle bir uyarı vermiş şifreyi yenile deyince telefon ve epostanın değiştiğini gördük yardım edebilir misiniz hesabın geri alınması bizim için önemli şimdiden teşekkürler herkese

Moderatör tarafında düzenlendi:

bay404

Uzman üye
1 Mar 2020
1,671
42
Antalya
Cevap: İnstagram Hesabım Çalındı içeri gir :(

Kız arkadaşımın instagram hesabı bu sabah böyle bir uyarı vermiş şifreyi yenile deyince telefon ve epostanın değiştiğini gördük yardım edebilir misiniz hesabın geri alınması bizim için önemli şimdiden teşekkürler herkese

https://hizliresim.com/OJ8fGS[

https://hizliresim.com/MSuD5w

Merhaba değerli üye, öncelikle hesap mailine gelen bilgileriniz değiştirildi mailinden hesabı güvene al diyerek şifrenizi yenileyebilirsiniz mümkün değilse hesabın kullanıldığı telefondan hesabı girip giriş yapmak için yardım al daha sonra da daha fazla yardıma mı ihtiyacın var seçeneğinden hesanı geri almayı deneyebilirsiniz instagrama mail at diyecekler gelmeden bir deneyiniz İyi forumlar.. :mahcup:

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Cevap: İnstagram Hesabım Çalındı içeri gir :(

Merhaba değerli üye, öncelikle hesap mailine gelen bilgileriniz değiştirildi mailinden hesabı güvene al diyerek şifrenizi yenileyebilirsiniz mümkün değilse hesabın kullanıldığı telefondan hesabı girip giriş yapmak için yardım al daha sonra da daha fazla yardıma mı ihtiyacın var seçeneğinden hesanı geri almayı deneyebilirsiniz instagrama mail at diyecekler gelmeden bir deneyiniz İyi forumlar.. :mahcup:

Hocam eposta ve telefonu değiştirmiş çalan kişi facebook hesabına bağlı idi sifreyi degistirdik gene aynı uyarıyı veriyor

SiyahYunus

Katılımcı Üye
4 Ocak 2020
560
2
İnstagram Ekibine Mail Atarak Sen Olduğunu Kanıtyarak Şİfre değişim sansın var. Ancak ben 1,5 sene önce yaşamıştım bu olayı böyle bi çözüm yolu buldum ancak şu an sosyal medya kullanmadığım için durum ne bilmiyorum. İyi forumlar dilerim.

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
3,006
Merhaba ,

İlk adım, Instagram hesabınıza orijinal olarak bağlanan e-posta hesabının içinde geçmişte gelen bir onay e-postası olup olmadığını kontrol etmektir.

Siz veya bir bilgisayar korsanı e-posta değişikliği isteğinde bulunduğunda, Instagram’dan gönderilen bir e-posta almış olmalısınız.

Bu e-postanın içinde, e-postanızda değişiklik yapılmasını istemediyseniz, tıklamanız için bir link verilmiştir.

Eğer bulamıyorsanız, önemsiz postalarınızı ve yakın zamanda silinmiş e-postalarınızı kontrol edin.

E-posta adresinizde değişiklik onayını içeren eposta varsa, içerisindeki link hesabınıza tekrar erişim kazanmanın en kolay yoludur.

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083 adresine girin.

Karşımızda çıkacak ekranda, Bu hesap bir işletmeyi, ürünü veya hizmeti temsil etmek için mi kullanılıyor? sorusuna Hayır olarak cevap verin.

Nüfus cüzdanınızda yazan adınız soyadınız? alanını hatasız doldurun.

Instagram Kullanıcı Adınız? alanını doldurun.

E-posta adresiniz? alanına çalınan instagram hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresini girin.

Hangi ülkeden yazıyorsunuz? kısmına ülke bilgisini girin.

Gönder butonuna basın.

Hesabı doğrulamanız oldukça zor, gene de talepte bulunmaktan zarar gelmez.

3D3B1Y47S1Z

Yeni üye
20 May 2020
28
0
Anonim

[SIZE="4"Ya ben yanlış anladım yada arkadaşlar

-Benim anladığım hesap askıya alınmış
Ve bunu
https://www.google.com/url?q=https:...FjAAegQICBAB&usg=AOvVaw1UZMGlcin35bdEpNGWmHhz buraya bildirmelisin

-peki nasıl askıya alındı?

Tahminime göre "instagram social prank" adında bi uygylama var ordan mesajları ayarlayıp sen mesaj atmissin gibi yapiyorlar daha sonra az once attigim linkten instagrama beni tehdit ediyor , Cinsel fotograf istiyor felan var onlardan birisine basiyor daha sonra sikayet ettigi kisiyi gmail ini ve kendi hessabini yaziyor ...instagram g mailine kanitlari istiyor oda "instagram social prank"tan yaptiklarini yolluyor hesabı kapatiyor yada askiya aliyor :)
][/SIZE]
..........

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.