İnstagram hesabım kapandı, ne yapabilirim?

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Merhabalar dün akşam gezinirken birden akış yenilenemedi hatasi verdi ve hesabınız kapatıldı diye ekran geldi ekrandaki bilgileri doldurun size mail gondericez dediler başka form göndermek istediğim halde izin vermiyorlar 1.fotodaki hatayi bana gösteriyorlar biri bana yardim edebilir mi buga girdi bi nevi hesabım [email protected] mailine defalarca mail attım dünden beri bilgilendirici mail atmadılar biri yardim ederse cok mutlu olacağım şimdiden teşekkürler

Uyarı fotosu :

Bilgileri doldurmam gerektiğini söyledikleri kısa form girişi :

Bilgileri girdikten sonra verdikleri mesaj :

Ayrıca kullanıcı adımı ve şifremi girdiğimde iki adımlı doğrulamasi halen aktif ve kod geliyor kodu girince 24 saat içinde dönüş yapicaz diyorlar bunun çözümünü bilen varmı?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Warez7

Uzman üye
19 May 2018
1,425
5
Cevap: İnstagram Hesabım Kapatıldı

HyltMan
Yarına kadar beklemen gerekiyor dostum eğer hesabın açılmazsa elinde olan bilgileri o hesaba bağlı olan mail ile instagram' a gönder eğer düzelmez ise buraya yaz.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhabalar ;

24 saat beklemelisiniz durmadan form gönderirseniz spama düşecektir ve açılma imkanını gittikçe azaltacaksınız,o yüzden bekleyiniz.

Saygılar+

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Şikayet edilip, kapattırılmış olabilir. İnstagramın size sunduğu çözüm yolunu denediyseniz. 1-2 bekleyiniz. Bir sonuç alamazsanız destek ile iletişime geçiniz. Tekrar tekrar aynı mailleri atmanız, açılma ihtimalinizi zorlaştıracaktır. Sabırlı olun, iyi forumlar.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Şikayet edilip, kapattırılmış olabilir. İnstagramın size sunduğu çözüm yolunu denediyseniz. 1-2 bekleyiniz. Bir sonuç alamazsanız destek ile iletişime geçiniz. Tekrar tekrar aynı mailleri atmanız, açılma ihtimalinizi zorlaştıracaktır. Sabırlı olun, iyi forumlar.

2 tane [email protected] adresine mail attim sorun olur mu hocam?

HyltMan
Yarına kadar beklemen gerekiyor dostum eğer hesabın açılmazsa elinde olan bilgileri o hesaba bağlı olan mail ile instagram' a gönder eğer düzelmez ise buraya yaz.

Kimlik fotomu filan instagrama attim hocam iki defa attim bir sorun olmaz degilmi?

ratio

Kıdemli Üye
6 Tem 2013
2,456
6
Turk
Şu andan sonra yapabileceğin bir şey yok onun için dostum. Daha fazla aynı şekilde atma. Sorun olmaz diye düşünüyorum 2 taneden. 1-2 güne bakarsın duruma göre, bilgilendirirler.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Merhaba,

24 saat beklemek zorundasın olumlu yanıt alamazsan tekrar 38 formunu göndermeyi dene o zaman form gönderilecektir.

38 Formu : https://help.instagram.com/contact/606967319425038

İyi Forumlar.

Bu attığın foruma suan basvurdugumda aynı uyarıyı veriyor sanirim 24 saat boyunca beklemem lazim oyle degilmi hocam?

Şu andan sonra yapabileceğin bir şey yok onun için dostum. Daha fazla aynı şekilde atma. Sorun olmaz diye düşünüyorum 2 taneden. 1-2 güne bakarsın duruma göre, bilgilendirirler.

Çok sagolun hocam umarim hallolur :)

Vuanays

Katılımcı Üye
15 Eyl 2018
401
72
UZAY
Eyv hocam açıklama olarak ingilizcemi yazmam lazim yoksa Türkçe de olur mu taklit atmistim bi ara Türkçe kabul edilmisti?

Türkçe de olur ingilizce de farketmez orası engel yiyene kadar gönder form açıklamaya da şunu yazabilirsin;

Merhaba instagram ekibi, kullanıcıadın isimli hesabım kuralları ihlal ettiğim gerekçesi ile kapatıldı fakat hesabım herhangi bir topluluk kuralını ihlal etmiyordu lütfen hesabımı tekrar aktif ediniz. Teşekkürler.

Engel yedikten sonra istersen vpn açıp form göndermeye devam edebilirsin herhangi bir sıkıntı olmaz.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Türkçe de olur ingilizce de farketmez orası engel yiyene kadar gönder form açıklamaya da şunu yazabilirsin;

Merhaba instagram ekibi, kullanıcıadın isimli hesabım kuralları ihlal ettiğim gerekçesi ile kapatıldı fakat hesabım herhangi bir topluluk kuralını ihlal etmiyordu lütfen hesabımı tekrar aktif ediniz. Teşekkürler.

Engel yedikten sonra istersen vpn açıp form göndermeye devam edebilirsin herhangi bir sıkıntı olmaz.

24 saat geçtikten sonra sürekli form atsam spama düşmez miyim?

EiDgeO

Bu uyarıyı verdi form atmıştım altta incelememiz için formu doldurun yazdı doldurup attım instagram ekibine sizce açılırmı?

HyltMan

https://hizliresim.com/EiDgeO

Bu mail geldi hocam altta bulunan link ile form gönderdim baska yapacağım bir islem varmi sizce?

/güncell ikinci sayfaya düştü diye guncel atıyorum halen cozulmedi sorunum yardim edermisiniz

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.