Instagram hesabına girince eski telefon numarasını onaylamamı istiyor!

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Öncelikle selamun aleyküm beyler uzun zamandır bazı sebeplerden giremiyordum THT ye şimdi bi konuda yardıma ihtiyacım var sosyal medya işlerinden anlayan biri varsa bi cevaplarsa memnun olurum.

İnstagramıma girdim ve ekrana siz olduğunuzu doğrulayın yazısı geldi eski telefon numaram var doğrulayamıyorum nasıl halledebiliriz?

BlacKFanny

Katılımcı Üye
1 Ocak 2020
615
4
İnstagram hesabınız facebook hesabınıza bağlıysa facebook yardımıyla girip instagramda ki numarayı değiştirip onay yapabilirsiniz ek olarak instagram destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

The Coηq

Uzman üye
30 Tem 2019
1,791
45
Merhaba ;

İnstagramın destek ekibine güzel bir açıklama ile mail gönderin ve size gelen formu sakın ama sakın sahte doldurmayın.Hesabı açacaklarını zannediyorum.

İyi Forumlar.

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
İnstagram hesabınız facebook hesabınıza bağlıysa facebook yardımıyla girip instagramda ki numarayı değiştirip onay yapabilirsiniz ek olarak instagram destek ekibinden yardım isteyebilirsiniz.

Facebook ile bağlanmadım instagram destek ekibine nasıl ulaşacağım

Merhaba ;

İnstagramın destek ekibine güzel bir açıklama ile mail gönderin ve size gelen formu sakın ama sakın sahte doldurmayın.Hesabı açacaklarını zannediyorum.

İyi Forumlar.

Teşekkürler ama bana mail falan gelmiyor

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,705
2
3,006
Merhaba,
Hesabınız sadece telefon numaranızın üstüneyse ve destek talebi attığınız hâlde açılmadıysa sizin yapabileceğiniz birşey yok malesef.

mutevirus

Üye
24 Ağu 2017
203
1
25
TR
Merhaba,
Hesabınız sadece telefon numaranızın üstüneyse ve destek talebi attığınız hâlde açılmadıysa sizin yapabileceğiniz birşey yok malesef.

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim fakat şöyle oldu hesabı telefon numarasıyla açtım öyle kullandım sonra o numara kapandı mail adresi ekledim fakat numarayı değiştirmeyi unuttum zaman geçti arkadaşın telefondan girdim e posta atmıyor sadece eski telefon numaram var ekranda onada erişemiyorum destek talebi nasıl atacağım [email protected] adresine mail attım sadece

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.