İnstagram hesabının kime ait olduğunu öğrenme

y3uevr3n

Yeni üye
12 Eki 2023
18
11
Bir Instagram hesabı var. Benim açtığım zannediliyor. Onun e-posta adresini veya telefon numarasını nasıl bulurum?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kafus

Yeni üye
30 Eki 2023
4
0
Bir Instagram hesabı var. Benim açtığım zannediliyor. Onun e-posta adresini veya telefon numarasını nasıl bulurum?
1-Şimdi kullanıcı ismi ile şifremi unuttum diyip (o hesabı da birazcık inceleyerek) oradaki e posta kısmını doldurmaya çalışabilirsin %100 tutmaz.
2- hesaba bir şekilde, sahibi ile iletişime geçerek bir dümen döndürebilirsin. Sosyal mühendisliğe girer. Başarırsan 100% sonuç zaten kendi teslim eder. O da örnek bir senaryo olarak. Hesabı iyi izle paylaşımlarına bak ilgi alanı ne ise ona göre bir sayfa kur belki maks 1 haftanı alır bu istikarlı olursan. Bam bi mesaj patlatırsın. Ben falanca şey böyle güzel bi text hazırla sanki birden fazla hesaba atıyor gibi genel bir yazı dm den bas. SurveyMonkey vardı sanırım anket oluştur çekiliş cart curt de e posta ve adres bilgisi yazarsın zaten amacın e postasını görmek işini görür bu uzun bi yöntem.
Aklıma gelenler bunlar dost

1-Şimdi kullanıcı ismi ile şifremi unuttum diyip (o hesabı da birazcık inceleyerek) oradaki e posta kısmını doldurmaya çalışabilirsin %100 tutmaz.
2- hesaba bir şekilde, sahibi ile iletişime geçerek bir dümen döndürebilirsin. Sosyal mühendisliğe girer. Başarırsan 100% sonuç zaten kendi teslim eder. O da örnek bir senaryo olarak. Hesabı iyi izle paylaşımlarına bak ilgi alanı ne ise ona göre bir sayfa kur belki maks 1 haftanı alır bu istikarlı olursan. Bam bi mesaj patlatırsın. Ben falanca şey böyle güzel bi text hazırla sanki birden fazla hesaba atıyor gibi genel bir yazı dm den bas. SurveyMonkey vardı sanırım anket oluştur çekiliş cart curt de e posta ve adres bilgisi yazarsın zaten amacın e postasını görmek işini görür bu uzun bi yöntem.
Aklıma gelenler bunlar dost
Ha bunu numarası için de yapabilirsin 2. Yöntemi. Zaten postayı bilmiyosun tek yolun dm den çekiliş sayfası gibi abanmak 500 1000 botla da ufak çaplı sayfa görüntüsü verirsin diye düşünüyorum. Katılmak için de 3 5 hesap takip et de inandırıcı olur:))

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.