İnstagram Hikayeme Kimlerin Baktığını Göremiyorum

Nepholyte

Üye
8 Ocak 2017
214
9
İZMİR
Selamün aleyküm değerli forum üyeleri,
İnstagramda bugün şunu farkettim sadece istatistik gözüküyor hikayemi görenler çıkmıyor internette baktım çoğu kişi böyle diyor neden olur bilgisi olan varmı? (Kaldır-yükle yaptım veriyi sildim önbelleği sildim hiçbirşey olmadı)

egemizah

Katılımcı Üye
19 Şub 2021
864
429
İnstagramda bugün şunu farkettim sadece istatistik gözüküyor hikayemi görenler çıkmıyor internette baktım çoğu kişi böyle diyor neden olur bilgisi olan varmı? (Kaldır-yükle yaptım veriyi sildim önbelleği sildim hiçbirşey olmadı)
bu resmi başka formatta yarın bida yüklemeyi deneyiniz iyi forumlar

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
Merhabalar,

Bu sorunu bugün birçok kişiden duydum muhtemel yeni bir güncelleme üzerinde çalışılıyor veya teknik sunucu bazlı bir sıkıntıdır. En azından sadece sizde olan bir hata olduğunu sanmayın.

İyi Forumlar

Nepholyte

Üye
8 Ocak 2017
214
9
İZMİR
Geçmişte Paylaştığınız Hikayelerinizden Birine baktığınızda sadece istatistik Görüyor Olmanız Çok Normal, Instagram 24 Saat Kuralını Bu Yüzden Kullanmakta. Kısacası 24 Saatten Eski Gönderilerde Sadece İstatistik Ve Gönderinin Kendisine Ulaşabilirsiniz.
24 saati geçen bir hikaye değil daha 6 saat oldu yeni attığım bir Hikaye 24 saat sonra sadece istatistiklerin görüldüğünü bende biliyorum.

bu resmi başka formatta yarın bida yüklemeyi deneyiniz iyi forumlar

Merhabalar,

Bu sorunu bugün birçok kişiden duydum muhtemel yeni bir güncelleme üzerinde çalışılıyor veya teknik sunucu bazlı bir sıkıntıdır. En azından sadece sizde olan bir hata olduğunu sanmayın.

İyi Forumlar
Sanırım olabilir acaba çözümü varmı diye merak etmiştim teşekkürler

MuhammedTr768

Kıdemli Üye
7 Kas 2021
2,933
1,815
31
MyKrallife
İlk önce konuyu yanlış yere açmışsın tht yardim merkezi olmais gerekirdi yanda bir göz simgesi olacaktır ona basabilirsiniz

xxmy34

Katılımcı Üye
28 Mar 2020
260
116
KARA TOPRAK
İnstagram'ın hikaye alanını WhatsApp gibi düşünebileceğimizi zannediyorum. İkisi apayrı platformlar olsa bile dahi mantık kuş misalidir. Mesela Karga ve Kartal gibi. İkisi çok ayrı ama en temel olarak uçma yönleri benzer. Bu iki platform için yapmaya çalıştığım benzetmeyi burada kullanmak istiyorum: Amaç 24 saat aktif kalan hikaye paylaşım alanı oluşturmak, ancak instagram daha sonrasında dönüp bakabilmemiz için bize istatistik sunmakta. Örneğini kullandığım WhatsApp ise 24 saatin bitiminde hikayeyi tamamen silmektedir. Bu farkın yanı sıra her iki platformda hikaye paylaşımınızı yaptıktan sonraki 24 saat içerisinde Göz simgesine tıklayarak hikayenizi görenlere erişim sağlayabileceğinizi düşünmekteyim. Temel mantığın bu şekilde olduğunu unutmamakta fayda olacağını da eklemek isterim.Eğer harici bir sorun olduğunu düşünüyorsanız uygulamayı silip yeniden yüklemeniz öneririm. İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.