Instagram hk

enessrky

Üye
16 Mar 2017
74
0
Instagram hesabima giriyorum benden tel onayi istiyor tele gelen kodu yazıyorum onaylıyorum benden yeni sifre girmemi istiyor giriyorum kaydetmiyor 1 haftadir böyle hic birsey yapamıyorum nasil hallederim hesap cok önemli

Moderatör tarafında düzenlendi:

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Merhabalar,

Tarayıcı çerezlerini,geçmişini temizleyiniz ccleaner ile öneririm, Ondan sonra tekrar deneyiniz sorun hala devam ederse VPN ile deneyiniz. Sorun hala devam ederse instagram'a sorun bildirden mail veya form atabilirsiniz.

enessrky

Üye
16 Mar 2017
74
0
Merhabalar,

Tarayıcı çerezlerini,geçmişini temizleyiniz ccleaner ile öneririm, Ondan sonra tekrar deneyiniz sorun hala devam ederse VPN ile deneyiniz. Sorun hala devam ederse instagram'a sorun bildirden mail veya form atabilirsiniz.

Hocam mail attik bir kod geldi bununla giriş yapmayı tekrar dene diyor.
Giriş yapıyorum kodu yazıyorum tekrar benden yeni sifre istiyor yaziyorum kaydete basıyorum olmuyor

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
Hocam mail attik bir kod geldi bununla giriş yapmayı tekrar dene diyor.
Giriş yapıyorum kodu yazıyorum tekrar benden yeni sifre istiyor yaziyorum kaydete basıyorum olmuyor

Kaydet derken hata felan alıyor musun aldığın hatayı bir ekran resmi atar mısın? Muhtemelen sorunun eski güncellemeden ötürü, yeni güncellemede bu tür sorunlar yaşamazsın. ama önerim şudur tarayıcını ccleaner ile çerezlerini herşeyini sıfırlayıp tekrar dene, olmazsa tarayıcı degiştirip dene yine olmazsa VPN açıp ip adresini değiştirerek dene, yine olmazsa güncellemeyi bekle.

ek bir sorun bildirmek için instagrama;https://www.facebook.com/help/instagram/381579045265733?helpref=uf_permalink

enessrky

Üye
16 Mar 2017
74
0
Kaydet derken hata felan alıyor musun aldığın hatayı bir ekran resmi atar mısın? Muhtemelen sorunun eski güncellemeden ötürü, yeni güncellemede bu tür sorunlar yaşamazsın. ama önerim şudur tarayıcını ccleaner ile çerezlerini herşeyini sıfırlayıp tekrar dene, olmazsa tarayıcı degiştirip dene yine olmazsa VPN açıp ip adresini değiştirerek dene, yine olmazsa güncellemeyi bekle.

ek bir sorun bildirmek için instagrama;https://www.facebook.com/help/instagram/381579045265733?helpref=uf_permalink

Hocam bu hata veriyor "Üzgünüz, bir şeyler ters gitti.

Üzerinde çalışıyoruz ve olabildiğince çabuk çözeceğiz." BU HATAYI VERIYOR VPN ACTIM CEREZ TEMIZLEDIM HALA AYNI

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.