İnstagram Hk.

HyltMan

Üye
8 Ocak 2017
156
0
Selamünaleyküm Tht instagram hesabım kendi telefonumda uygulama üzerinden açıktı şuan telefonum tamirde olduğu için erişemiyorum şifremi hatırlamıyorum facebook ile bağlantıyı kesmiştim hesabıma bir şekilde girebilirmiyim yardım eder misiniz lütfen ?

Darktone

Katılımcı Üye
20 Tem 2012
283
0
Edirne
Merhaba Dostum Aleyküm Selam;
Eğer instagram hesabının dışında mail adresini de bilmiyorsan malesef telefonun gelmesini beklemelisin. Ya da instagrama ticket atarak belirli bilgilerini vererek bu onların insiyatifine kalmış tekrar sıfırlama işlemi yapman mümkün. Ama yine her türlü senin o instagram hesabının e-mailine ulaşman gerekecektir.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.