İnstagram Hk.

16 Mar 2017
96
0
Batman
selamun aleykum arkadaşlar instegram şifremi yenilemiş e postayıda bilmiyorum sadece epostaya bağlı nasıl bulabilirim yardımcı olursanız cok sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
16 Mar 2017
96
0
Batman
kardeşim kulanıcı adına giyorum şifremide giriyorum bildirim geliyor diorki hesabını güvene almak için şifreni yeniledik epostaya onay kodu gonder dior ama e postayıda bimiyorum nasıl yapabilirim eyer epostamı tam olarak görsem hatırlarım ama hiç aklıma gelmiyor

bimiyorum kardeşim yardımcı olursanız sevirim

Merhabalar; Epostanızı Biliyormusunuz Ona Göre Yardımcı Olalım;

bilmiyorum komutanım yardımcı olursanız sevinirim

Moderatör tarafında düzenlendi:

KapganTamu

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
497
0
ÖTÜKEN
Dostum şifremi unuttuma gelip Telefon ile yenile yapabilirsin, veyahutta Facebook ile yenileyebilirsin. Eğer hiç biri yoksa eposta ile doğrula de ve çıkan epostayı hatırlamaya çalış.
Kolay gelsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.