İnstagram Kullanıcı Adı Alma

PuSiLeVa

Katılımcı Üye
7 Haz 2014
382
0
İzmir
Merhaba arkadaşlar İnstagram da bir kullanıcı adını almak istiyorum ama hesap kullanılıyor en son postu 2016 ben ticari haklarımı ihlal ediyor yoluyla bir mail atıp şansımı denedim fakat bana kullanıcı adını vermiyorlar rakam ve harf olmak üzere kullanıcı adı alabilirsiniz diyor ama bir çok kişi alıyor nasıl yapıyorlar bunu? Nasıl alabilirim istediğim kullanıcı adını?

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Not-1: Almak istediğiniz kullanıcı aktif ise bu yöntemin olma şansı düşüktür çünkü aktif kullanılan bir hesabı almak istediğinizde instagram bu duruma izin vermez.
Not-2: Kullanıcı adını almak sabır gerektirir, başvurduğunuz anda cevap almak mümkün değildir. Bu işlem 1 haftadan 2 aya kadar uzayabilir.

Dolduracağınız form bu olmalıdır: https://help.instagram.com/contact/111608122342794?helpref=faq_content

- Almak istediğiniz kullanıcı adı üzerine site oluşturursanız alma oranınız artar. (Açıklama olarak siteyi belirtmeyi unutmayınız.)
- Alacağınız hesap (örn:mavirenk) / Örneğe benzer hesabınız varsa (örn:mavirenk_) ve o hesaptan takipçişi yüksekse alma şansınız %60 artar.
- Forumu kendinize göre güzelce ve ayrıntılı doldurmanız gerek.

(Bilgiler alıntıdır ancak net bilgiler olduğu için uyumlu bir şekilde hareket etmenizi öneririm.)

'Adige

Administrator
26 Eki 2012
9,431
1
781
30
root@adige~#
Merhabalar ;

Kullanıcı adını almak için öncelikle hesabı kapattırmanız gerekli örnek spam, şikayet aracılığı ile ardından kullanıcı adının boşa düşmesini beklemelisiniz bu süreç 1-2 ay yada sene süre bilmektedir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.