Instagram kurucu geçme yeni metot

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zret0

Üye
12 Eki 2019
69
1
Dünya
Bir Teşekkürü çok görmeyin . Zaten ducky silahla konuşturduk 😂 yoksa konusmaz . Şaka bir yana sagolsun bu metot verdiği için

Merhaba Arkadaşlar Gecenlerde namı değer Ducky layne instagram kurucu gecme metot söyledi . Yüzlerce kişi yazdığı için

Şimdi ducky izin alınarak o metot söyliyecem . Teşekür etmeyi unutmayın .

Ducky : Evet kurucu geçme 3 ay evvel fixlendi . Ancak salaklar bir açık bıraktı .bunu ilk gün fark ettim ben :D
Adım adım anlatacağım .

• hesaptasın bir e-posta ekle
  • sonra bir e-posta daha ekle
  • sonra ilk epostandan reverte bas kurucu yiyecek
  • Başka bir tarayıcıdan şüpheye sok kod at bunu 2 defa ard arda yapacaksın
    Seni hesaptan atmadan kurucu geçeceksin .

Kısaca işin sırrı hesap kurucu yediğinde elinde revert maili olması gerekli . Üstte anlattığım metot reverti kırmaktı.

[Birde durduk yere kurucu yerse nasıl geçerim , 2 faktörü nasıl geçerim ?]

Cevap : hesabı aldın reverti kırdın hesap sende ve temiz .
  • e-posta ekle
  • başka bir e-posta ekle ve ilk e-postada revert kalsin sakin ona dokunma
  1. daha sonra hesabinda 2 faktör aç. hesap kurucu düserse ilk e-postadan reverte bas seni hesaptan atmadab şüpheye sokup kod atarak reverti geçeceksin.

Senin kurucu olma süren eğer hesabı aldığında adamın e-postasi ile instagramı açarsan 15 gündür.
Zaten olusturacağın revertte 15 gün geçerlidir .sen kurucu olana kadar götürür seni.

Kısaca her zaman elinde revert maili olcak . Hesap kurucu yedi an gideceksin o maili reverte bascakın ve bildiğin metotla seni esaptan atmadan kurucu geçeceksin. Olay bu kadar :D

RePLiKa

Kıdemli Üye
24 Haz 2015
2,885
27
Türkiye
Yahu madem konu açtınız instagram kurucu geçme nedir vs vs. Terimleri açıklasaydınız. Ikincisi ise o kadar yazım yanlısı var ki konu anlaşılabilir bir seymen karmakarışık olmuş sanki.
Lütfen konuları ilgili bölümlere acınız.

zret0

Üye
12 Eki 2019
69
1
Dünya
Ben bu işi yapanlara anlattim anlamayan yapmasın zaten :).
Bu metinler birebir aktarmadır herhangi birşey katmadım ben ne dediyse onu yazdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.