Instagram Mavi Tik Nasıl oluyor?

darkseg

Üye
16 Mar 2017
153
1
Merhaba arkadaşlar ben birşey merak ediyorum instagram da görüyorum 5 takipçili 10 takipçili bazende 400 takipçili mavi tikli hesaplar var ve bunları kullanan da türk arkadaşlarımız.
Bunlar nasıl oluyor ben biraz araştırdım medya desteği ile aldıklarını duydum nedir bu medya desteği?

BörüHan

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,176
277
Ötüken🇹🇷
belirli miktarlarda ödeme yaparak bu işi yapan ajanslar var.bildiğim kadarıyla taklit hesaplarla mavi tik alanlarda var.Ünlü ama mavi tiki olmayan birini taklit edip alanlar var ama kullanıcı adı değişmiyor diye biliyorum

Son düzenleme:

XKaraGERGEDANX

Uzman üye
19 Ocak 2021
1,372
113
3301/1.1.ano
mavi tik hileleri var google de araştırabilirsin mavi tik alma hileleri çok kullanılıyor birini sponsormuş gibi gösterme sanırım bu hilenin temeli araştırabilirsin googlede "insta bluetick hack vs."

iyi forumlar..

Ghost Killer

Özel Üye
13 Ocak 2019
11,238
7,708
Merhaba,

Medya desteği ile her şey yapılabilir. Hesap kapatma, telif hakları, mavi tik vb. Medya desteği alabilmek için ilk olarak facebook ile instagram hesabınızı birbirine bağlayın. Hesapları onaylatın. Ardından reklam verin kısaca belirli bir miktar para harcadıktan sonra mavi tik alma hakkınız oluyor. Formu doldurup gönderin en fazla 1 hafta içerisinde hesabınıza mavi tik gelmiş oluyor.

İyi Forumlar.

darkseg

Üye
16 Mar 2017
153
1
Merhaba,

Medya desteği ile her şey yapılabilir. Hesap kapatma, telif hakları, mavi tik vb. Medya desteği alabilmek için ilk olarak facebook ile instagram hesabınızı birbirine bağlayın. Hesapları onaylatın. Ardından reklam verin kısaca belirli bir miktar para harcadıktan sonra mavi tik alma hakkınız oluyor. Formu doldurup gönderin en fazla 1 hafta içerisinde hesabınıza mavi tik gelmiş oluyor.

İyi Forumlar.

yani herşey reklam verip para harcamaklamı bitiyor? yani medya desteğinin tam anlamını çözemedim birileriyle konuştum içerde arkadaşlarım var dedi pek inanmadım ama.

belirli miktarlarda ödeme yaparak bu işi yapan ajanslar var.bildiğim kadarıyla taklit hesaplarla mavi tik alanlarda var.Ünlü ama mavi tiki olmayan birini taklit edip alanlar var ama kullanıcı adı değişmiyor diye biliyorum

evet bunuda duymuştum teşekkürler.

mavi tik hileleri var google de araştırabilirsin mavi tik alma hileleri çok kullanılıyor birini sponsormuş gibi gösterme sanırım bu hilenin temeli araştırabilirsin googlede "insta bluetick hack vs."

iyi forumlar..

bence mavi tikin hilesi olamaz yani düşüncem öyle yinede teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Jaime Lannister

Kıdemli Üye
1 Ara 2020
3,691
808
Casterly Rock
Merhaba, 2 farkli method var aşağıdaki videolarda detaylıca anlatmışlar

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=crhSifkO8tk"]https://www.youtube.com/watch?v=crhSifkO8tk[/ame]

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=LOxZcNTHxOs"]https://www.youtube.com/watch?v=LOxZcNTHxOs[/ame]

İmmortalTürk1

Katılımcı Üye
17 Ocak 2019
414
24
Dostum mavi tik herkese verilen bir şey değil. Phising yaparak takip ettiklerini ve takipçileri çıkararak mavi tik hesabı kendi adına yapanlar var. Lakin bu mavi tik hesaplar önceden çalınmış olanlar.

Bir diğer şey ise medya desteği. Facebook ile medya desteği aldığı zaman yapabilir. Bu da illegal yola girer. Bu şekil de alabilir.

Son olarak ise gerçekten ünlüdür. O şekilde almıştır.

Legt

Üye
16 Eki 2020
211
14
J A V A
Merhaba arkadaşlar ben birşey merak ediyorum instagram da görüyorum 5 takipçili 10 takipçili bazende 400 takipçili mavi tikli hesaplar var ve bunları kullanan da türk arkadaşlarımız.
Bunlar nasıl oluyor ben biraz araştırdım medya desteği ile aldıklarını duydum nedir bu medya desteği?

makul bir fiyata satan çok site var ama güvenilirmi bilemem

MekoR

Katılımcı Üye
6 Şub 2010
660
6
Merhaba mavi tikli hesaplarda süreç iki şekilde ilerliyor. Eğer ünlü biri değilsen belirli haber kaynaklarına ödeme yapıp senin haberinin çıkarılması ve paylaşılması ile ilgili işlemler kapsamında instagram mavi tik veriyor. Veya oltalama dediğimiz yöntem ile çalınan mavi tikli yabancı hesaplar değiştirilerek kullanılıyor.

Suskun

Kıdemli Üye
23 Ocak 2012
2,766
680
Germany
Merhaba,
Öncelikler öyle herkes mavi tik alamaz siz dahil nedeni, Tanınmış kişi, siyasetçi vs veriliyor hesabınızın adı google de veya başka bir yerde aratırken çıkması lazım tanınmanız lazım ancak byle alabilirsiniz, medyaya gelecek olursa türkiyede sadece birkaç kişide vardır medya, az söyleyen mesela 400 TL vs hepsi kolpa atar inanma onlara. :diablo

İyi Forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.