İnstagram Mavi Tik Script

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

capkinreisTR

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
443
2
Selamın Aleyküm THT Üyeleri Öncelikle İyi Formlar Bu Sc İlgi Görürse indirme linkini atacağım Yapmanız Gereken Forma Like Atmanız Ve THT Kulanıcı Adınızı Yazarak Bu EDİ
EDİT // İLETİŞİM ADRESİ VERMEK YASAKTIR - BLACK TURTLE

NLgpPQ.png

Z5QZbg.png

VQX0qy.png

Xbq0Q0.png

GZ2B8N.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

peasold

Katılımcı Üye
2 Haz 2019
311
0
kardeşim hoş değil beğeni karşılığı yapmak, böyle yapacaksan yapma daha iyi.

capkinreisTR

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
443
2
Dostum Ben Okadar Uğraşıyorum Yapmak İçin Emeğe Karşılık Alıyorum Sen Anlamasın zaten

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Kardeşim Beğeni Kasma Yeri Değil Burası Konu Başlığı Script Hani Nerede Script Teşekkür Falan Bekleme Boşuna At Şuraya Düzgünce Teşekkürümüzü Edelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.