İnstagram Mavi Tik

14 Mar 2017
124
0
Selam beyler instagram mavitik için başvuru yapabileceğim bi iletişim sayfası v.b bişey varsa yönlendirirmisin

Legacy1903

Üye
8 Haz 2016
207
0
-
Forumun İnstagram bölümü form için size yardımcı olur ama hesabınız mavi tık için yeterli olması önemli...

Dangerous01

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
275
0
İnstagram mavi tik almanın az sayıda yolu var form doldurma ile vermezler ki zaten öyle bi form yok

By Neferian

Katılımcı Üye
1 Tem 2018
495
100
Instagram uygulamasindan sorun bildirden ulasabilirsin. Fakat artik kesinlikle unlu olman lazim mavi tik icin 100 k takipcimin olmasina ragmen alamadim ben bu arada konu yeri yanlis dostum

Son düzenleme:

Bykurabiye

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,519
3
"instagram mavi tik nasıl alınır" sorusunu googleda aratırsanız karşınıza bir çok sonuç çıkar.Oradan detaylarıyla öğrenebilirsiniz.

hunterrock

Üye
30 Haz 2018
176
0
Dünya
Artık Destekten Kimse Bakmıyor Instagram'da Ünlülerin Geneli 4000-5000 TL ücret Ödeyerek Alıyor MAVİ TİK simgesini

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.