İnstagram [Numaradan geri alma]

Liha

Üye
16 Mar 2017
93
0
Arkadaşlar instagram hesabım eski numaram üzerineydi öyle açık kaldı ne geri alabliyorum nede kapatabiliyorum, alma imkanımız var mı yoksa kapatma sanşımız var mı yardımcı olursanız sevinirim.

keyloggertc

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
893
0
Unkown 
Telefonun hala aynı ise,
instagram kullanıcı adını yaz şifremi unuttum gel,
e-posta yoluyla şifre al ve telefon numarasıyla şifre al seçenekleri çıkacaktır, birde en altta daha fazla yardım al seçeneği çıkacaktır,
Daha fazla yardım al tıklayıp, e posta adresinizi yazın kendinize göre doldurun,
Daha sonra yaklaşık 5dk içinde daha fazla yardım al bölümünde yazdığınız e posta adresine bir e posta gelicektir instagram tarafından yüzünüzle beraber size e postada belirtilen kodu yazın fotoğraf (selfie) çekerek kodla beraber e postaya yanıtlayın,
24-48 saat içinde e-postanıza şifre yenileme linki gelecektir ve kolaylıkla hesabınıza girebilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.