İnstagram Oto Beğeni-Normal Beğeni-Yorum Hakkında.

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Merhabalar arkadaşlar.

Instagram'da kendi çapımda küçük bir satış sayfam var, ufak tefek te olsa öğrencilik harçlığımı çıkarıyorum.
Fakat satış sayfası olduğu için paylaşımlarıma beğeni gelmiyor. 15K Takipçili satış sayfasıa beğeni gelmeyince haliyle hoş bir görüntü olmuyor.
Bu yüzden insanlar alışveriş yapmak istemiyor. Beğeni Yorum ile sayfayı canlandırmam gerekiyor.

Soruma gelecek olursak.
THT-İnstagram kısmındaki Scriptlerin herhangi birini kullanarak, içine kendi açacağım 100-150 useri ekleyerek satış sayfama oto beğeni paketi tarzı birşey ve gönderilerin altına yorum yaptırma gibi bir panel kurabilir miyim? (Sürekli aynı kullanıcılar beğense de olur.)

Eğer böyle birşey mümkün değilse, beğeni takipçi sitelerinden, satış sayfamın giriş bilgilerini VERMEDEN farklı bir hesap üzerinden giriş yapıp kendi hesabıma sorunsuz bir şekilde beğeni ve yorum gönderebileceğim, kısaca ücretsiz şekilde Light Bayi'lik veren bir site biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz?

Yahut nasıl bir yol izleyip çözüme ulaşmalıyım? Fikirlerinize ihtiyacım var. :)

Son düzenleme:

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Kendin bir scriptini kur ve userlerinizi ekleyin kullandığınız scriptte oto beğeni veya oto yorum gibi özellikler varsa kullanabilirsiniz onun haricinde diğer sitelerde şifre güvenliğiniz olmayacaktır ve bu işlem için sizden belli bir miktar para alacaklardır.
Kendimin de kullanmış olduğum ücretsiz beğeni veren bir sitedir üye olmak veya şifrenizi vermek zorunda değilsiniz sadece Instagram gonderinizin urlsini buraya yapıştırıp sayfayı açık bırakmak yeterli
https://heroverin.info/free-likes

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Kendin bir scriptini kur ve işyerlerini ekle kullandığınız scriptte oto beğeni veya oto yorum gibi özellikler varsa kullanabilirsiniz onun haricinde diğer sitelerde şifre güvenliğiniz olmayacaktır ve bu işlem için sizden belli bir miktar para alacaklardır.
Kendimi de kullanmış olduğum ücretsiz beğeni veren bir sitedir üye olmak veya şifrenizi vermek zorunda değilsiniz sadece Instagram gonderinizin urlsini buraya yapıştırıp sayfayı açık bırakmak yeterli
https://heroverin.info/free-likes

Paneli kurmak sıkıntı değil. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Proxy mevzusu çıktı sürekli doğrulamaya düşüyor hesaplar kapanıyor vs. kısaca panelin içine 100 150 useri nasıl ekleyeceğim önemli.

BYmrhan

Katılımcı Üye
9 Nis 2016
857
0
index.php
Paneli kurmak sıkıntı değil. Bildiğiniz üzere son zamanlarda Proxy mevzusu çıktı sürekli doğrulamaya düşüyor hesaplar kapanıyor vs. kısaca panelin içine 100 150 useri nasıl ekleyeceğim önemli.

User satın alabilirsin fakat ben zamanında denedim karşıma güvenilir birisi çıkmadı ya bruteforce ile hesap bulmaya caliscan veya proxy programı satın alacaksınız

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Scriptin kendisine proxy ekleyemezsiniz o user acamaz siz pcye entegre edeceksiniz proxy
proxy ile hesap açmak sorun değil. Fakat panele eklerken açtığın tüm hesaplara aynı yerden giriş yapmaya calıstıgı için hesap patlıyor. Önemli olan panele proxy entegre edip hesaplar giriş yaparken farklı ip ler üzerinden giriş yapması.

//Günceldir

Moderatör tarafında düzenlendi:

osmanlitorunu06

Katılımcı Üye
28 Ağu 2015
613
0
AOG ANGARA
kardeşim senin için gt sayfaları önemli gt sayfalarına gbolca yorum at geleni takip et gideni takip et zaten begeniyorlar sonra takip etmeyeni çıkarsın etkinlik vb yaparsın 3 arkadasını etiiketleyene su cekiliş hakkı vb vb diye kolay gelsin :D

PisZenci

Üye
16 Tem 2015
84
0
Anatolia
Öncelikle iyi forumlar onu yapıcağına sana şu siteye öneririm ücretsiz şifresiz gönderebilirisin reklam gibide olmasın ancak yardım amaçlı linki buraya koyuyorum BURAYA TIKLA
Beğeniyi nerden çekiyor ? Venro.ru gibi siteleri ben de biliyorum benim derdim sınırlı beğeni ve yorum attırabilmek..

kardeşim senin için gt sayfaları önemli gt sayfalarına gbolca yorum at geleni takip et gideni takip et zaten begeniyorlar sonra takip etmeyeni çıkarsın etkinlik vb yaparsın 3 arkadasını etiiketleyene su cekiliş hakkı vb vb diye kolay gelsin :D
Uğraşılmaz onunla hocam.

//Güncel

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.