İnstagram Panel Kurulumu Hakkında

dembaha

Yeni üye
26 Şub 2016
14
0
Öncelikle herkese hayırlı forumlar. Uzun süredir uğraştığım fakat bir türlü beceremediğim instagram panel konusunda forumda bir sürü konu okudum ve denedim. Fakat çoğu artık işlevini kaybetmiş ya da servis hizmeti veren siteler kapatılmış. Amacım hızlı takipçi kasmak ve bunu ücretsiz bir şekilde yapmayı istiyorum. Dolayısıyla en mantıklı ve hızlı yol panel kurup oraya user atmaktan geçiyor. Panel kurulumu hakkında yardımcı olabilecek ya da mevcut paneline beni davet edebilecek kimse var mı? Amacım ticari bir şeye dönüştürmek değil sadede kendi sayfamı büyütmektir.

Şimdiden teşekkür ederim.
Hayırlı forumlar.

HyperNox

Katılımcı Üye
20 Ağu 2016
459
0
Öncelikle bu isi bedava yapamazsın hadi userin var istediğin yerden çalışsın çalışmasın bedava script bul script sahibi userlerini illa calicak bu isi yatırımsız yapmak sana baya zarar verir eline hic birsey geçmez

certu3

Uzman üye
30 Tem 2017
1,901
0
SMSMOBİLONAY
Aktif bir site için para basıp güzel bir hosting alman lazım Domanin in göze batmayacak aklından silinmeyecek bir alan adı olmalı scripti de mertcan ın konusundan bulabilirsin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.