İnstagram Panelden Anlayan içeri

beraa2

Üye
10 Ağu 2012
168
0
UNKNOWN
Merhaba arkadaşlar öncelikle konuya şöyle giricem;

benim panelim var elimde 1k userim var herneyse böyle bir sorun yaşiyorum;

lW8v3k.png

yorum ve beğeni ve takipçiyi eşit tutamiyorum :d

neyse yardımcı olucak ve sorunu çözüceklere panelden istediklerini atarım :d

şimdiden teşekkürler :ddd

'GonzaLes

Stajyer Grafiker
17 Nis 2015
11,826
394
85
u bilmiyorum maalesef
Cron ayarları ile çalıştırmanız lazım, pasifleri temizlemeniz lazım, kullanıcı tipine göre seçeneği kısmı veritabanından çekmektedir o yüzden veritabanından silinmediği sürece azalamaz kullanıcı giriş yaptığı takdirde sadece yükselir.
Cron ;

1-Aktif Olmayan Kullanıcıları Kontrol İşlemi
2-İşlem Bekleyen Cookieleri Kontrol İşlemi
3-Login Gerektiren Üye Kontrolü

Bu cronları çalıştırmanızı tavsiye ederim max 2 günde 1.

beraa2

Üye
10 Ağu 2012
168
0
UNKNOWN
Cron ayarları ile çalıştırmanız lazım, pasifleri temizlemeniz lazım, kullanıcı tipine göre seçeneği kısmı veritabanından çekmektedir o yüzden veritabanından silinmediği sürece azalamaz kullanıcı giriş yaptığı takdirde sadece yükselir.
Cron ;

1-Aktif Olmayan Kullanıcıları Kontrol İşlemi
2-İşlem Bekleyen Cookieleri Kontrol İşlemi
3-Login Gerektiren Üye Kontrolü

Bu cronları çalıştırmanızı tavsiye ederim max 2 günde 1.

özelden skype verin konuşalım sonra sorunu çözersek karşılığını veririm :d

x3e

Üye
29 Ocak 2016
151
0
Almanya
Arkadaşlar merhaba, konu açmak yerine buraya yazayım dedim benim cronların linklerinin doğru olmasına rağmen çalışmıyor manuel yapmak çok zor oluyor yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.