Instagram Sahte Takipçileri Silme

cocomal

Üye
20 Ağu 2016
89
0
Arkadaşlar merhaba zamanında gençken tabi o zamanlar baya takipçi felan çok takıntılıydik ve kasmistik bot mot felan 35k takipci yapmıştım ve 5 . Yılda hep bu sayıda yani düşmedi hiç ama şimdi orada takipçi sayımın çok gözükmesi hiç hoşuma gitmiyor yeni bir hesapda açmak istemiyorum çünkü hikaye mikaye gönderi arşivim yani tüm düzenim bu hesabımda ben bu sahte takipçileri toplu nasıl silerim sadece karşılıklı takiplestigim kişiler kalmasını istiyorum bunu nasıl yaparım yani bir yol bir çözüm var mıdır hatta beni bu dertten kurtarana (Edit: Ticaret yasaktır.)

Moderatör tarafında düzenlendi:

cocomal

Üye
20 Ağu 2016
89
0
Evet aynen öyle beni takip eden bot hesaplarin düşmesini benim karşılıklı takiplestigim kişiler tek kalsın yeter

Son düzenleme:

-BRAVE-

Kıdemli Üye
8 Kas 2015
3,731
318
Türkiye
Forumumuzda ticaret yasaktır. Karşılıklı iş yapılamaz. O meseleyi unutun. Bahsettiğiniz konuya ithafen; tanıdığınız hesapların kullanıcı adlarını kenara kayıt edin. Ya da yedek hesap oluşturup storynize atın ve "tanıdıklar takip" şeklinde bir yazı yazın. Takipten çıkma araçları ile tüm takipçileri çıkartın. Takipçi sayısı 0'a indikten sonra tanıdığınız insanları tekrar takip etmeye başlayın. İnstagram'ın verdiği günlük limitten dolayı uzunca bir zamanınızı alacak bu işlem. Ama hem temiz hemde doğal yol...

Reiɴα

Genel Sorumlu
21 Eki 2019
1,704
2
3,006
Merhaba, tek tuşla olacak birşey değil. Bunun için programlar var 100er 100er çıkartırsın fakat ınstgramda bir süre sonra bu işlemi engeller. Senin için uzun sürer. Arşivindeki önemli şeyleri kaydedip yeni hesap açman senin için daha iyi olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.