İnstagram Şikayet Botu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
31 May 2014
217
0
root$
İnstagramda Benim Fake Hesabımı Açmışlar Ben O Hesabı Kapatmak İstiyorum. Bunun İçin Bir Bot Vb. Varmıdır Varsa Benimle Paylaşabilirmisiniz Teşekkürler.

Leopic

Yaşayan Forum Efsanesi
26 Şub 2016
9,948
10
İnstagram şikayet bot'u diye birşey yok dostum böyle şeylere inanıp paranızı kaptırmayın , böyle şeyler söyleyip sizin paranızı alıp engelliyorlar , şöyle düşün adam belki emegiyle kastı ugraştı neden o hesabı kapatıp,çalma çabasına giriyosun ki,boşver ugraşma böyle boş işlerle kendini geliştiricek şeylerle ugraş :)

IMP4L4

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,356
2
Çok hesap acip hepsiyle sikayet edilebilir.

Bana gore gereksiz. Onemli olan defacer olmak.

( Kisisel dusuncem )

31 May 2014
217
0
root$
:D bot diyor ya çıldırcam olum :D
SİBER SUÇLAR'I Babanın hayrına açmadılar :)

1.si Bu Konu Hakkında Bot Vb Varmıdır Dedim Yani İnstagram Botu olan kişiler Paylaşsın Demedim
2. Kaç Yaşındasın Ve Bana Oğlum Diye Hitab Ediyosun
3. Post Kasmak İçin Yorum Atmazsan Daha Başarılı Olabilirsin
4. Bu Formu 2 yıldır Kullanıyorum

31 May 2014
217
0
root$
İnstagram şikayet bot'u diye birşey yok dostum böyle şeylere inanıp paranızı kaptırmayın , böyle şeyler söyleyip sizin paranızı alıp engelliyorlar , şöyle düşün adam belki emegiyle kastı ugraştı neden o hesabı kapatıp,çalma çabasına giriyosun ki,boşver ugraşma böyle boş işlerle kendini geliştiricek şeylerle ugraş :)

İnstagram Şikayet Botu Diye Birşey Olduğunu Zaten Söylemedim Dostum Bu konu hakkında Bot vs Varmıdır dedim

Herhalde Yazdığımı Okumamışsın Benim adıma Sahte Kullanıcı Hesabı Açmışlar ve Ben Bu konu hakkında aydınlanmak istiyorum çalma çabasında giriyosun felan demişsin.

Bir İnsanın Ne kadar boş ne kadar Gercek İşlerle Uğraştığını Öğrenmek İçin O insanı Tanıman Gerekir.

Kendimi Geliştiricek Zaten Uğraşlarım Var. Dev#.html.Python. vs yazılım dili programlarını az çok biliyorum.

Mapzilla

Adanmış Üye
23 Eyl 2016
7,205
13
Merhaba Ağabey Bir Sürü Açarak Şikayetler Yoksayılabilir.Aynı IP den Şikayet Ediyorsun Çünkü.Çevren İyise Arkadaşlarına Verebilip Şikayet Ettirebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.