Instagram smm panel kurma hakkında

25 Mar 2015
96
1
İstanbul
Merhaba arkadaşlar instagram takipçi beğeni satışları yapılan bir sosyal medya marketi sitesi açmak istiyorum bu işten gelir elde etmek için önce kendimi denemek için ücretsiz domain host ayarlayıp bir smm panel scripti ekleyip başladım fakat sistemde user olmadığından dolayı veya api eklemediğim için haliyle çalışmıyor şuan. Bu işlerden gelir elde eden var mıdır aranızda varsa nasıl yapılır nasıl bir yol izlenir yardımcı olursa sevinirim.
Not: Şuan için ortada bir şey olmadığı için her şeyin ücretsizini ayarlamaya çalıştım ilerde duruma göre sağlam bi domain host ayarlarım veya ne gerekiyorsa şimdiden teşekkürler

menesaksu

Yeni üye
1 Ocak 2012
8
0
Merhaba,
Bir zaman bayilik yapmıştım gelir elde edersiniz aylık bir aileyi geçindirecek kadar nakit bırakır.
merhaba .bayilikten ziyade kendi kullanıcılarımı havuza toplayıp sistemin içine dahil etmek istiyorum. 20 bin gerçek kullanıcı. bir kurumun sosyal medya paylaşımlarını sütekli beğenin rt yapın demeyi otomasyona dökmek için

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,120
1,151
localhost/e8
merhaba .bayilikten ziyade kendi kullanıcılarımı havuza toplayıp sistemin içine dahil etmek istiyorum. 20 bin gerçek kullanıcı. bir kurumun sosyal medya paylaşımlarını sütekli beğenin rt yapın demeyi otomasyona dökmek için
havuz mantığını ben yapamadım ama scriptler var yanlış bilmiyorsam ufak bir python kodu ile sortlama yapıyorlar ama dediğim gibi sadece bayilik yaptığım için bu konularda panel kısmını bilmiyorum.

Aryax

Üye
4 May 2021
52
7
Benim sitem ve Sunucum sayfam var reklam yaptığım halde ayda 29 ortalama sipariş geliyor yaklaşık oda 400-500₺ bazen sırf 500₺ kazandığımız oluyor. Ama reklamı çok iyi yapman lazım.

Merhaba arkadaşlar instagram takipçi beğeni satışları yapılan bir sosyal medya marketi sitesi açmak istiyorum bu işten gelir elde etmek için önce kendimi denemek için ücretsiz domain host ayarlayıp bir smm panel scripti ekleyip başladım fakat sistemde user olmadığından dolayı veya api eklemediğim için haliyle çalışmıyor şuan. Bu işlerden gelir elde eden var mıdır aranızda varsa nasıl yapılır nasıl bir yol izlenir yardımcı olursa sevinirim.
Not: Şuan için ortada bir şey olmadığı için her şeyin ücretsizini ayarlamaya çalıştım ilerde duruma göre sağlam bi domain host ayarlarım veya ne gerekiyorsa şimdiden teşekkürler

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,802
1,462
Shibuya
Merhabalar,

SMM panel siteleri olanların uyguladığı strateji çoğu zaman şu; Google ADS'yi biliyorsunuzdur, oradan reklam açıyorlar. instagram, takipçi al, beğeni vs. Kelimeler ile. Diyeceksiniz ki Google instagram takipçi sitelerine izin vermiyor, nasıl reklam çıkıyorlar? Tabii ki cloaker ile. Bu kavramı webmaster forumlarında araştırmanızı tavsiye ediyorum. Bu yöntemle reklam çıkarak yüklü miktarda gelir elde edilebiliyor. Peki reklama 2000 TL harcanıyorsa, nasıl daha fazla satış oluyor, kar nerede diyebilirsiniz. Onu da şöyle açıklayayım; Google ADS kuponları ve bu hesapları satan kişiler mevcut. Mesela 100 TL harcamaya 250 tl hediye gibi. Bu şekilde 500 TL'lik reklamı 200 Tl gibi bir fiyata çıkıyorlar ve bunun için bir AADS uzmanından destek alıyorlar. Eşittir: Az reklam bütçesi = Çok kazanç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.