Instagram Sorunu

Sualtisavunma

Katılımcı Üye
9 Eyl 2016
499
0
İstanbul
Merhabalar ve iyi forumlar hepinize. Instagram da ekran görüntüsü almamama rağmen karşı tarafa bildirim gitti, bunun neden kaynaklandığı hakkında bilgi verebilir misiniz? Mahcup oldum bu konu hakkında.

oBugraReis

Moderatör
12 Ocak 2021
2,271
1,418
(nowhere) in
Merhabalar ve iyi forumlar hepinize. Instagram da ekran görüntüsü almamama rağmen karşı tarafa bildirim gitti, bunun neden kaynaklandığı hakkında bilgi verebilir misiniz? Mahcup oldum bu konu hakkında.
Merhabalar Değerli Üyemiz:
İnstagram da ss aldığınızda bildirim gitmemektedir (Gizli modda değilseniz) eğer gizli modda iseniz ve ss alırsanız gider. Fakat dediğiniz gibi ss almamış iseniz hesabınıza başka birisi girip o ss almış olması mümkündür.
İyi forumlar dilerim.

"Kayra

Uzman üye
10 Ara 2017
1,666
214
AK-47
Yeni gelen gücelleme haberlerinde hikayelerin ss lerini alınca gözükeceği söyleniyordu karşıdaki kişi instagram beta kulanıcısı ise doğru diyor olabilir

'Syera

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
Merhaba @Sualtisavunma ,
Gizli modda veya normal konuşma halinde gönderilen bir resmi yanlışlıkla ekran görüntüsü almış olabilirsiniz. Eğer ekran görüntüsü sizde yoksa Instagram'ın şu anda oluşan teknik sıkıntılarından birisi olmuş olabilir.
Iyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.