Instagram Takipçilerimi Göremiyorum Neden?

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Öncelikle İyi Forumlar. Instagram takipçilerimi göremiyorum, takipçi kısmına girdiğimde ''Kullanıcılar yüklenemedi'' diye uyarı alıyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Instagram yardım talebine şikayetimi belirttim ama geri dönüşü olur mu bilmiyorum.

17 Mar 2018
184
30
ᚠᛟᚱᛖᛊᛏ
Merhaba;

Takipçilerinizin dışında başka içeriklere ulaşabiliyor musunuz? (Ana sayfa,takip ettikleriniz,)

Diğer uygulamalarda aynı sorun yaşanıyor mu? (örn . İnstagram)

Twitter güncellemelerinizin güncel olup olmadığını kontorl edin.

Artı olarak Iphone x üzeri bir telefonunuz varsa İOS'un 14.5.1 güncellemesini kontorl edin , 14.5.1 güncellemesinin uygulamalara entegre olmasını bekleyin

masonz

Uzman üye
12 Ocak 2021
1,283
11
222
Tek Başına Bir Teşkilat
Merhaba

Geri dönüşleri çok geç oluyor hatta bazenleri hiçbir şekilde geri dönüşleri maalesef ki olmuyor. Büyük ihtimalle
bir sorundur yani hesabına girebiliyor isen hayla erişimin var ise endişelenmene gerek yok sürekli sık sık yenilemeyi dene
daha sonra önbellek ve verileri temizle ne bilim kaldır tekrar indir başka cihazdan dene illaki bir şekilde olacaktır. iyi forumlar

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Merhaba;

Takipçilerinizin dışında başka içeriklere ulaşabiliyor musunuz? (Ana sayfa,takip ettikleriniz,)

Diğer uygulamalarda aynı sorun yaşanıyor mu? (örn . İnstagram)

Twitter güncellemelerinizin güncel olup olmadığını kontorl edin.

Artı olarak Iphone x üzeri bir telefonunuz varsa İOS'un 14.5.1 güncellemesini kontorl edin , 14.5.1 güncellemesinin uygulamalara entegre olmasını bekleyin

Merhaba, evet başka içeriklere ulaşabiliyorum. Diğer uygulamalarda bu sorun yok, sadece instagram'da oluyor. Telefonum da Iphone 12 Pro güncellemeleride tam. En son sürüm yani. Instagram, Twitter'da iOs'ta güncel şu an.

Merhaba

Geri dönüşleri çok geç oluyor hatta bazenleri hiçbir şekilde geri dönüşleri maalesef ki olmuyor. Büyük ihtimalle
bir sorundur yani hesabına girebiliyor isen hayla erişimin var ise endişelenmene gerek yok sürekli sık sık yenilemeyi dene
daha sonra önbellek ve verileri temizle ne bilim kaldır tekrar indir başka cihazdan dene illaki bir şekilde olacaktır. iyi forumlar

Başka cihazdan denedim. Android'te yine aynısını diyor. Ama erişimim var herhangi bir sorunum yok sadece takipçilerimi göremiyorum işte birde hikayeyi gizlediğim insanları göstermiyor yüklenmiyor yani o sayfa hesapla alakalı galiba

Moderatör tarafında düzenlendi:
17 Mar 2018
184
30
ᚠᛟᚱᛖᛊᛏ
Gördüğüme göre sizden kaynaklanan bir sorun yok.O zaman çözüm odaklı ilerleyelim ;

NOT:İnstagram yetkilileri bu sorununuza %70 dönüş sağlamayacaktır

1. Arada uygulamalar boşa düşüp ufak tefek hatalar verebiliyor.Telefonunuz ayarlar kısmından İnstagramı bulun ve ön belleğini ve varsa verilerini silin tekrar deneyin.

2. Eğer önbellek ve veri silmek işe yaramadıysa,İnstagram uygulamasını silip tekrar yükleyin.Yeniden kurulum yapıcağı için problemleri öbür maddeye göre daha kesin çözücektir.

3.Artık hiç olmadı herhangi bir ihlal sonucu hesabınız erişim engeli almış olabilir.Bu engel ne kadar sürer bilmiyorum gelen şikayet sıklığına bağlıdır.Ancak ben sizin ihlal yediğinizi düşünmüyorum çünkü üstte de belirttiğiniz gibi , diğer içeriklere erişiminiz bulunuyor.

İYİ FORUMLAR

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Gördüğüme göre sizden kaynaklanan bir sorun yok.O zaman çözüm odaklı ilerleyelim ;

NOT:İnstagram yetkilileri bu sorununuza %70 dönüş sağlamayacaktır

1. Arada uygulamalar boşa düşüp ufak tefek hatalar verebiliyor.Telefonunuz ayarlar kısmından İnstagramı bulun ve ön belleğini ve varsa verilerini silin tekrar deneyin.

2. Eğer önbellek ve veri silmek işe yaramadıysa,İnstagram uygulamasını silip tekrar yükleyin.Yeniden kurulum yapıcağı için problemleri öbür maddeye göre daha kesin çözücektir.

3.Artık hiç olmadı herhangi bir ihlal sonucu hesabınız erişim engeli almış olabilir.Bu engel ne kadar sürer bilmiyorum gelen şikayet sıklığına bağlıdır.Ancak ben sizin ihlal yediğinizi düşünmüyorum çünkü üstte de belirttiğiniz gibi , diğer içeriklere erişiminiz bulunuyor.

İYİ FORUMLAR

Şimdi denedim. Instagram'ı komple silip. Fakat aynı hatayı veriyor hatta ekran görüntüsü aldım ;

Merhaba, uygulama önbelleğini sıfırlayın. Uygulamadan kaynaklı olabiliyor bazenleri.

Iphonede ınstagram ön belleği bilgisayardan sıfırlanıyor sanırım. Fakat şu an pc'm yanımda değil.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Eronmay

Moderasyon Ekibi Direktörü
18 Tem 2016
4,311
1
1,116
Türkiye Cumhuriyeti
Şimdi denedim. Instagram'ı komple silip. Fakat aynı hatayı veriyor hatta ekran görüntüsü aldım ;

Iphonede ınstagram ön belleği bilgisayardan sıfırlanıyor sanırım. Fakat şu an pc'm yanımda değil.

Webden girip takipçilerinize bakmayı denediniz mi? Uygulamadan kaynaklımı diye öyle öğrenebilirsiniz.

EX

Deneyimli Moderatör
29 Mar 2020
1,918
5
1,252
Ön belleği temizlediğinize dair bir mesaj göremedim bunu uygulayınız. Eğer düzelir ise sorun uygulamada. Düzlmez aynı sorun tekrar ediyor ise. Yeni bir iCloud, ve cihazın fabrika ayarlarına sıfırlanmış hali yüksek olası bir çözümdür. Cihazınız da önemli bir doluluk yok ise ikinci yolu uygulayabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.