İnstagram / Telif

sociopath

Katılımcı Üye
16 Ocak 2016
590
0
İnstagram'a video atıcam şarkıda büyük ihtimal telif var kaç saniyesini kullansam telif yemem 30'yada 15 saniye diye biliyorum ben ama tan netleştirebilir misiniz ?

Le Chiffre

Katılımcı Üye
4 Ocak 2006
890
55
word.exe
Instagram Telif Hakkı kuralları var kardeşim. Hatta form yazıp gönderebiliyorlar.
Dediğim gibi yap kardeşim, yoksa telif yiyebilirsin, sonra onca işle uğraşmak zorunda kalırsın.

TurkHTm

Katılımcı Üye
14 May 2016
825
0
Türkiye
15 saniye diye biliyorum
Şarkının tamamını yüklemek istiyorsan bi tane montaj programıyla üstüne şarkı ekle o eklediğin şarkının sesini 1'e indir. Ses ayarlarını bozar.Telif ortadan kalkar.
Not : 2 tane şarkı eklemeni öneririm

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.