İnstagram tüm takip edilenleri silme

RiosTe

Yeni üye
16 Mar 2017
25
0
adana
selamün aleyküm,kendi instagram hesabımdaki takip ettiğim kişilerin hepsini silmek istiyorum. farklı siteler denedim ama her 100 silmeye instagram arkadaş ekleme/silme cezası veriyor.
lütfen hepsini tek tıkla silebileceğim veya hepsini tek tek ceza yemeden silebileceğim bir site program varmı ???

üniversite kulüp sayfası 8000 takipçi- 3000 takip edilen

SeeBekO

Üye
8 Ocak 2017
241
0
selamün aleyküm,kendi instagram hesabımdaki takip ettiğim kişilerin hepsini silmek istiyorum. farklı siteler denedim ama her 100 silmeye instagram arkadaş ekleme/silme cezası veriyor.
lütfen hepsini tek tıkla silebileceğim veya hepsini tek tek ceza yemeden silebileceğim bir site program varmı ???

üniversite kulüp sayfası 8000 takipçi- 3000 takip edilen

https://www.youtube.com/channel/UCMykoET5-aYZvVMrnxpHB_Q BU KANALA Bİ BAK OLMASI GEREKTI!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.