İnstagram Unflows Programına İhtiyacım Var

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Arkadaşlar unfollow uygulaması arıyorum. İki tane kullanıyordum, reklam vermek gibi bir amacım yok ama Twitly ve Reports+ Uygulamalarını kullanıyordum. Fakat artık çalışmıyor mu anlamadım. Kullandığınız ve ya iOs'ta önerebileceğiniz uygulama var mı sağlam?

Moderatör tarafında düzenlendi:

ωσитαѕ

Kıdemli Üye
1 Eki 2017
3,874
4
483
6
Cevap: Instagram

Merhaba ben ios Reports kullanıyorum, herhangi bir sorun yok sıkıntısız çalışmakta.

Reports for followers mevcut indirebilirsiniz

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Cevap: Instagram

unfollow gibi uygulamalar hesabı spama sokuyor haberiniz olsun

Biliyorum fakat başka çaresi var mı? Tek tek hepsine bakmak için vakit lazım.

ωσитαѕ;9357782' Alıntı:
Merhaba ben ios Reports kullanıyorum, herhangi bir sorun yok sıkıntısız çalışmakta.

Reports for followers mevcut indirebilirsiniz

Deniyim bi bakalım.

SinyorProfesorS

Kıdemli Üye
3 Nis 2020
2,265
4
288
Londra
Merhaba değerli üye Followers Chief programını önerebilirim Onun dışında android için bu programa bakabilirsiniz

https://play.google.com/store/apps/details?id=ef.bulkunfolloweriorinstagram

Tabi instagram bunlar için engel koydu 50 Unf gibi bir engel mevcut haberin olsun

"Cleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete uygulaması
Instagramda sizi takip etmesini istemediğiniz kişileri toplu olarak silebilen aynı zamanda takip ettiğiniz kişileri de toplu halde unfollow edebilen bir uygulamadır.

Followers Assistant Pro , APK Hali işinize yarıyabilir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.