İnstagram Video indirme hk.

Syriana

Yeni üye
30 Haz 2018
22
0
Arkadaşlar İnstagramdan Video İndircem Androidden Ama Video Linki Yok Paylaşıma Kapalı Nasıl İndiririm..

Moderatör tarafında düzenlendi:

NighTTeRRorS

Kıdemli Üye
1 Tem 2013
3,113
2
Linux@Grafik
iPhone ve Android cihazlarında kullanılabilen InstaSave for Instagram adlı uygulama Instagram’daki videoları ve fotoğrafları indirmenize olanak sağlıyor. Uygulamayı cihazınıza kurduktan sonra Instasave’i açın ve Instagram’a geçip indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun bağlantısını (URL) kopyalayın. InstaSave uygulamasında Instagram’da bağlantısını kopyaladığınız içeriği göreceksiniz ki içeriğin altındaki indirme butonuna tıklayarak söz konusu fotoğrafı ve videoyu cihazınıza indirebilirsiniz.

520d

Üye
15 Mar 2018
112
0
İsteği kabul ettikten sonra ne anlamı var ? Herkese açık olmayan profilden indirebildiğinizi söylediniz. Ben kabul etmeden indirebilirsiniz yazdığınız postlara göre.

Güzel kardeşim, ben takip ettiğin gizli hesaptan indirmeyi bahsettim. Diğer programlarla takip etsen bile resmi indiremiyorsun, ama gbinsta ile indirebiliyorsun onu demek istedim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.