Instagram yardım

XKeN

Katılımcı Üye
31 Tem 2016
597
0
Bizim sınıfta bir kız var sınıfın çogu onu sevmiyor dışlıyorlar falan şimdi instagramdan bir hesap açmıs biri kendini o kız gibi gösterip sınıftaki kişilere küfür ediyor sevgili olalım falan diyor kız ben yapmadım diyip ağlıyor falan bu instagram hesabını nasıl alabiliriz sadece intagram DM den konusuyor

MoonLeqend

Katılımcı Üye
2 Tem 2016
343
0
Dünya
"Kim olduğunu bilmiyormuyum sanıyorsun ? İP adresinden öğrendim eğer kapatmazsan müdüre haber verip seni okuldan attırıcam" gibi şeyler söyle.Korkar kapar muhtemelen

l MRX l

Üye
9 Eyl 2015
81
0
Bi hesap açıp bak şunun şu fotoğraflarına ulaştım diyip İplogger sitesiyle ipsini logla sahte bi Emniyet Siber Güçleri şikayet dilekçesi oluştur fotoğraflarını at buna ben böyle 2 3 hesap kapattım kolay gelsin
Edit: Korkutucaksın zaten öyle bi işle uğraşan birisi varsa zeka seviyesi düşüktür.

recep1621

Katılımcı Üye
13 Tem 2012
552
1
Sosyal mühendislik ve birazda scriptle halledebilirsin bu işi hocam :) öncelikle kandırman lazım şikayet edildin evraklar önüne sunulmalı fake bir şekilde kapattı kapattı kapatmadı kendisi biliyor sonra buda senin emniyet müdürlüğüne bildirilmiş ınstagram hesabın dersin basarsın fake instagram login girişini böyle scriptler düzenlenmiş bir şekilde falan o her türlü sende hocam :) o da olmadı mı mobile keyloggerler falan var android ise telefonu yollarsın al bu da senin çıplak fotoğrafın dersin öyle bir fotoğrafı olmasa bile açacaktır o dosyayı ve yine her türlü ele geçireceksin o hesabı iyi geceler :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.