İnstagramdaki sorun?

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
Merhaba abilerim , kardeşlerim;
İnstagramdaki bu sorundan bilgisi olan birileri varsa bilgi verirmisiniz?

Sorunum şu yaklaşık 4-5 gündür aktif olan hesabımda takipçilerim hızlı bir şekilde düşmeye başladı benim hesabımda aktiflik ful paylaşımlarımın beğenisi 2K'ya varıyor en az 1k oluyor yorumlarda hemen hemen 1k oluyor günde rahat 80-100 arası takip eden oluyor. şimdide hala takip edenler baya var ama takipçilerim artmak yerine hızlıca düşüyor hesabım 13,2K 'dan 12,7K' ya düştü ve düşmeyede devam ediyor bu sorun oluşmasaydı hesabım şuan en az 14K olmuştu (sorun olarak düşünüyorum) :( hesabımda kesinlikle hile vs. kullanmadım tamamen el emeği ve bu durum canımı çok sıkmaya başladı. Daha önce bu sorunu yaşayan veya şuan yaşamakta olan varmı?

8YdJJk.png

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
1
89
22
Dostum yukarıda ki üyemizin dediği gibi bu sorun değil, zaten böyle sorunda olamaz. Takipçilerin belki kendi isteği üzerine takipten çıkıyorlardır. Bunu bilemeyiz.

resatsiber

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
459
0
/nasa.php
Dostum yukarıda ki üyemizin dediği gibi bu sorun değil, zaten böyle sorunda olamaz. Takipçilerin belki kendi isteği üzerine takipten çıkıyorlardır. Bunu bilemeyiz.

Hocam bilemiyorum ya tabiki takibi bırakanlar olurda bu kadar azalması bide gelen takipçilerin sayılmaması ilginç neyse yorumlarınız için teşekkürler. :)

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Şöyle bir durum var;

popüler hesapları takip edip, takibi bırakırlar sonra tekrar takip ederler

Bunun sebebi fenomen profilin takipçi kısmında en başlarda yer almak çünkü yeni ziyaretçiler takipçi kasmak istediği zaman senin takipçilerini takip edecek ve baştan başlayacak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.