İnstagram'dan Gelmiş Gibi Mail Atın V5 //Ar-e Külübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
İnstagram'dan Gelmiş Gibi Mail Atın V5 //Ar-Ge Külübü

[COLOR="Red+ Programın ismi:[/COLOR]İnstagram'dan Gelmiş Gibi Mail Atın V5
[COLOR="Red [URL="https://tik.lat/XwV1G"] Tıkla[/URL]
[COLOR="red [URL="https://tik.lat/sNZUQ"] Tıkla[/URL]

[COLOR="red​

Son düzenleme:

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Kardom İstersen Diğer Sürümde Tasarım Konusunda Seve Seve Yardımcı Olurum Yapamadığından Değil Sadece Görünüş Güzel Olsun Diye Git Gide Büyüyor Program (Diğer Özelliklerin Yerini Eklemedim ) İlgilenirsen Özel Mesaj Atarmısın Bu Arada Rar Pass Bekliyorum :)

Son düzenleme:

Scatze

Üye
14 Ocak 2018
111
0
@scatze
Lisans alabilirmiyim

Hata var hocam

LbDZ2J.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Emek veriyorsunuz hocam, orası güzel. Fakat milleti teşekkür etmeye zorunlu kılmak bir nevi köleliktir. Teşekkür ederseniz makbule geçer tarzında şeyler yazarsın, bu da ayrı bir şeydir. Zaten gönlünden gelen insan teşekkür edecektir.

Hocam anlıyorum fakat bu programa emek veriyorum ve karsiligda tesekkur lisans anahtarini silin lutfen

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.