İnstagram'dan Gelmiş Gibi Mail Gönderin V2

TRGameAirs

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
905
0
Hata Alan Kişiler Özelden İşletim Sistemlerini Yazabilirmi.

başkan gönderiliyor yazısı olunca gönderiyor ne zaman tamama basarsak o zaman gönderildi diyor birebir ayarlanması lazım gönderilince karşımıza ekran falan gelebilir veyahut yazılar vs ingilizce olabilir pek gerçekçi durmuyor yada program link verse ve giren kullanıcı direk programa düşse fake bi panel açılsa daha hoş olabilir

morkast

Katılımcı Üye
3 Haz 2017
981
0
Canada
Lb4G70.png
bu hatayı veriyor win10 kullanıyorum

Delta Force

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
641
0
Türkiye C.
Lb4G70.png
bu hatayı veriyor win10 kullanıyorum

http://www.turkhackteam.org/undetec...m-ocx-paketi-full-105-mb-ozel-hazirlandi.html
Bu Konudaki Programı Kurup Tekrar Deneyin Sonucu Bekliyorum

Çalışırsa çok işime yarar
Hocam Çalışmazsa Bana Hata Ve İşletim Sisteminizle Öm Atın Çözmeye Çalışalım

Windows 10
Hata veriyor

Hocam Ne Hatası Verdiğinide Söylerseniz Ona Göre Bir Çözüm Sağlıyalım

Hocam unexpected hatası alıyorum uyumlulukları denedim hiçbiri olmadı yardmcı olursan sevinirim.

İşletim Sisteminiz ?

Son düzenleme:

Pwdec

Kıdemli Üye
28 Haz 2016
4,607
149
/etc/passwd

Ambrew

Üye
10 Ara 2017
236
0
Böyle bir hata alıyorum ''Unexpected error'' sorun nedir acaba ? win7 kullanıyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.